Kompletne koła BMW i MINI

PRZYCZEPNOŚĆ I STYL W KAŻDYCH WARUNKACH.

 

Zmiana pory roku to również zmiana warunków panujących na drogach, dlatego warto przygotować swoje BMW na wyzwania jakie niosą ze sobą wiosna i lato.
Kompletne koła dedykowane dla marek grupy BMW idealnie pasują do Państwa samochodu i gwarantują bezpieczeństwo oraz doskonałą przyczepność. Posiadamy największy w województwie wybór kompletnych, oryginalnych kół dla BMW i MINI, które nie tylko doskonale trzymają się drogi, ale również zapewniają niezwykły wygląd auta.
Dodatkowo oferujemy usługę tzw. hotelu opon, czyli przechowania Państwa zimowych opon w optymalnych warunkach przez sezon letni. To kluczowe, by zachować ich kształt i właściwości.

Zachęcamy do uzupełnienia krótkiego formularza poniżej - oddzwonimy, by przygotować ofertę dopasowaną do Państwa potrzeb i posiadanego samochodu.

ZAPYTAJ O INDYWIDUALNĄ OFERTĘ.

„Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Premium Arena JTB sp. z o.o. s.k. z siedzibą w Łodzi (92-412) przy ul. Rokicińskiej 190, który przetwarza Pani/Pana dane osobowe w celu umówienia jazdy testowej. W zależności od dobrowolnie wyrażonej zgody, Pani/Pana dane mogą być przetwarzane w celach marketingowych lub/i w celu wykonywania marketingu bezpośredniego z wykorzystaniem adresu e-mail oraz nr telefonu. Podanie danych jest dobrowolne, przysługuje Pani/Panu prawo wglądu do treści danych oraz ich poprawiania.”

Zapisz się do newslettera

W czym mogę doradzić?

Adam Sołtysiak
Kierownik Działu Części i Akcesoriów