BLIŻEJ NIŻ MYŚLISZ.

Wszystkie drogi prowadzą do Premium Arena.

Po otwarciu odcinka autostrady A1 podróż do Łodzi stała się zdecydowanie krótsza i naprawdę przyjemna. Nowo otwarty fragment łączy trasę S8 i węzeł w Strykowie (A1/A2), od którego dzieli nas zaledwie 5 minut jazdy! Dla przykładu, podróż ze stolicy do Łodzi trwa teraz 60 minut.
Skrócił się czas przejazdu również z innych dużych aglomeracji. Łódź, dzięki swojej centralnej lokalizacji i rosnącej sieci połączeń drogowych, nabiera nowego znaczenia na mapie Polski.
Premium Arena - miejsce, w którym spełniają się motoryzacyjne marzenia.
Zapraszamy do kontaktu! >

Indywidualna obsługa w standardzie premium

 
Unikalne potrzeby oraz oczekiwania naszych Klientów są dla nas absolutnym priorytetem.
Nasi Doradcy z przyjemnością odpowiedzą na wszystkie Państwa pytania dopasowując ofertę do indywidualnych potrzeb oraz gustu.

 

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI  

Dostępność samochodów

 

Dysponujemy podziemnym parkingiem pokaźnych rozmiarów. To tutaj na nowych właścicieli czekają samochody dostępne natchmiast.
Parking obsługuje zdalnie sterowana platforma transportująca samochód na odpowiednie miejsce bez konieczności uruchamiania silnika.

 

WYBIERZ SWOJE BMW  WYBIERZ SWOJE MINI

Profesjonalny i kompleksowy serwis

 

Dziesięciostanowiskowy autoryzowany serwis mechaniczny oraz jedyny w regionie łódzkim certyfikowany serwis blacharsko-lakierniczy BMW i MINI.
Wykwalifikowana kadra specjalistów regularnie szkoląca się w kraju i zagranicą gwarantuje najwyższą jakość wykonywanych usług.

 

SPRAWDŹ OFERTĘ

Prawdopodobnie najsmaczniejsza kawa w mieście :)

 
Nasza aromatyczna kawa smakuje wyśmienicie w towarzystwie luksusowych samochodów BMW i MINI.
Będzie nam niezwykle miło gościć Państwa w naszym salonie. Zapraszamy do Premium Arena!

 

ODWIEDŹ NAS  

Zapisz się do newslettera