Dealer BMW i MINI Premium Arena Łódź  | telefon 42 613 66 00

BLIŻEJ NIŻ MYŚLISZ.

Wszystkie drogi prowadzą do Premium Arena.

Po otwarciu odcinka autostrady A1 podróż do Łodzi stała się zdecydowanie krótsza i naprawdę przyjemna. Nowo otwarty fragment łączy trasę S8 i węzeł w Strykowie (A1/A2), od którego dzieli nas zaledwie 5 minut jazdy! Dla przykładu, podróż ze stolicy do Łodzi trwa teraz 60 minut.
Skrócił się czas przejazdu również z innych dużych aglomeracji. Łódź, dzięki swojej centralnej lokalizacji i rosnącej sieci połączeń drogowych, nabiera nowego znaczenia na mapie Polski.
Premium Arena - miejsce, w którym spełniają się motoryzacyjne marzenia.
Zapraszamy do kontaktu! >

Indywidualna obsługa w standardzie premium

 
Unikalne potrzeby oraz oczekiwania naszych Klientów są dla nas absolutnym priorytetem.
Nasi Doradcy z przyjemnością odpowiedzą na wszystkie Państwa pytania dopasowując ofertę do indywidualnych potrzeb oraz gustu.

 

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI  

Dostępność samochodów

 

Dysponujemy podziemnym parkingiem pokaźnych rozmiarów. To tutaj na nowych właścicieli czekają samochody dostępne natchmiast.
Parking obsługuje zdalnie sterowana platforma transportująca samochód na odpowiednie miejsce bez konieczności uruchamiania silnika.

 

WYBIERZ SWOJE BMW  WYBIERZ SWOJE MINI

Profesjonalny i kompleksowy serwis

 

Dziesięciostanowiskowy autoryzowany serwis mechaniczny oraz jedyny w regionie łódzkim certyfikowany serwis blacharsko-lakierniczy BMW i MINI.
Wykwalifikowana kadra specjalistów regularnie szkoląca się w kraju i zagranicą gwarantuje najwyższą jakość wykonywanych usług.

 

SPRAWDŹ OFERTĘ

Prawdopodobnie najsmaczniejsza kawa w mieście :)

 
Nasza aromatyczna kawa smakuje wyśmienicie w towarzystwie luksusowych samochodów BMW i MINI.
Będzie nam niezwykle miło gościć Państwa w naszym salonie. Zapraszamy do Premium Arena!

 

ODWIEDŹ NAS  

Zapisz się do newslettera


Ochrona Państwa danych osobowych jest dla nas bardzo ważna, dlatego zobowiązujemy obchodzić się z podanymi informacjami zgodnie z przepisami prawa, zachowując ich poufność.

Informujemy, że wyrażając niniejsze zgody ma Pani/Pan prawo w dowolnym momencie je wycofać, kierując informację na adres e-mail: rodo@bednarek.com.pl. Jednocześnie informujemy, że do momentu wycofania zgody przetwarzanie danych będzie zgodne z prawem.

Administratorem danych osobowych jest Premium Arena JTB Sp. z o.o. Sp.k. z siedzibą w: Łodzi, ul. Rokicińska 190, 92-412 Łódź („Administrator”).

Administratorem danych osobowych jest Premium Arena JTB Sp. z o.o. Sp.k. z siedzibą w: Łodzi, ul. Rokicińska 190, 92-412 Łódź („Administrator”).

 1. Dane osobowe przetwarzane są w celu realizacji usługi na podstawie przepisu art. 6 ust. 1 lit. b) lub f) RODO oraz dostarczania Pani/Panu informacji o charakterze marketingowym, takich jak newsletter, oferta handlowa, umówienie jazdy testowej, zaproszenie na organizowany event, konkursy, badanie satysfakcji Klienta, na podstawie dobrowolnie wyrażonej przez Panią/Pana zgody. 
 2. Odbiorcami danych osobowych będą pracownicy i współpracownicy Administratora, spółki z grupy BMW, a także firmy świadczące na rzecz administratora usługi w obszarze IT, archiwizacji i niszczenia dokumentacji, a także wspierające procesy marketingowe.
 3. Administrator nie zamierza przekazywać dane do państwa trzeciego lub organizacji międzynarodowej. 
 4. Dane osobowe będą przetwarzane do momentu wniesienia sprzeciwu lub wycofania przez Panią/Pana zgody na przetwarzanie danych osobowych, a następnie przechowywane przez okres 10 lat po cofnięciu zgody lub realizacji usługi.
 5. Przysługuje Pani/Panu prawo do:

  • żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych,
  • cofnięcia zgody na przetwarzanie danych w dowolnym momencie; nie wpływa to na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem,
  • wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

 6. Podanie danych jest dobrowolne ale niezbędne w celu realizacji usługi i przekazywania Pani/Panu treści marketingowych;
 7. Pani/Pana dane osobowe nie będą wykorzystywane do profilowania, w tym do podejmowania zautomatyzowanych decyzji.
 8. Po zakończeniu przetwarzania Pani/Pana danych osobowych w pierwotnym celu, dane osobowe co do zasady będą przetwarzane wyłącznie w celu archiwizacyjnym.