Akcesoria BMW

Wyjątkowo atrakcyjne i niezwykle funkcjonalne oryginalne akcesoria BMW oferują korzyści oparte na innowacyjnych rozwiązaniach. Wyznaczają standardy jakości i bezpieczeństwa. Wszystko, czego trzeba, aby w pełni cieszyć się radością z jazdy. Pobierz katalog oryginalnych akcesoriów BMW do swojego modelu i odkryj wyczerpujące informacje na temat dostępnych produktów.

Zobacz broszurę

Każdy kto idzie przez świat z otwartymi oczami, zyskuje czasem zupełnie nowe spojrzenie na różne rzeczy i sprawy. Oryginalne akcesoria zewnętrzne BMW oferują wiele różnych możliwości, aby Twojej radości odkrywania nadać nowego wyrazu. Wyróżnij się z tłumu! Pokreśl swoją indywidualność, zachowując właściwą dla BMW estetykę, sportowy charakter oraz jakość.

Czasami jest się u celu, zanim jeszcze się do niego dojedzie. Oryginalne akcesoria BMW otwierają nowe, fascynujące perspektywy również wewnątrz auta. A wszystko po to, aby podróż Twoim BMW odbywała się zawsze na Twoich warunkach i zgodnie z Twoimi oczekiwaniami.

W swoim BMW to Ty wyznaczasz kierunek. A przy tym jesteś na rozmaite sposoby połączony z otaczającym Cię światem. Dzięki Oryginalnym akcesoriom BMW z zakresu komunikacji i systemów informacyjnych odkryjesz bogactwo możliwości związanych z łącznością sieciową i jej wykorzystaniem w czasie jazdy.

Zarówno w codziennym życiu, jak i w czasie wolnym. Zarówno po starannym zaplanowaniu, jak i zupełnie spontanicznie. Oryginalne akcesoria BMW z zakresu transportu i wyposażenia bagażnika wyróżniają się dużą elastycznością i doskonale sprawdzają się w każdej sytuacji. Najważniejsze są zawsze Twoje cele i ich realizacja. Komu w drogę, temu czas!

Zapraszamy do kontaktu

Anna Zasiadczyk
Doradca ds. Sprzedaży Części i Akcesoriów
Adrian Listopad
Doradca ds. Sprzedaży Części i Akcesoriów

Zapisz się do newslettera


Ochrona Państwa danych osobowych jest dla nas bardzo ważna, dlatego zobowiązujemy obchodzić się z podanymi informacjami zgodnie z przepisami prawa, zachowując ich poufność.

Informujemy, że wyrażając niniejsze zgody ma Pani/Pan prawo w dowolnym momencie je wycofać, kierując informację na adres e-mail: marketing@premiumarena.pl. Jednocześnie informujemy, że do momentu wycofania zgody przetwarzanie danych będzie zgodne z prawem.

Administratorem danych osobowych jest Premium Arena JTB Sp. z o.o. Sp.k. z siedzibą w: Łodzi, ul. Rokicińska 190, 92-412 Łódź („Administrator”).

Administratorem danych osobowych jest Premium Arena JTB Sp. z o.o. Sp.k. z siedzibą w: Łodzi, ul. Rokicińska 190, 92-412 Łódź („Administrator”).

 1. Dane osobowe przetwarzane są w celu realizacji usługi na podstawie przepisu art. 6 ust. 1 lit. b) lub f) RODO oraz dostarczania Pani/Panu informacji o charakterze marketingowym, takich jak newsletter, oferta handlowa, umówienie jazdy testowej, zaproszenie na organizowany event, konkursy, badanie satysfakcji Klienta, na podstawie dobrowolnie wyrażonej przez Panią/Pana zgody. 
 2. Odbiorcami danych osobowych będą pracownicy i współpracownicy Administratora, spółki z grupy BMW, a także firmy świadczące na rzecz administratora usługi w obszarze IT, archiwizacji i niszczenia dokumentacji, a także wspierające procesy marketingowe.
 3. Administrator nie zamierza przekazywać dane do państwa trzeciego lub organizacji międzynarodowej. 
 4. Dane osobowe będą przetwarzane do momentu wniesienia sprzeciwu lub wycofania przez Panią/Pana zgody na przetwarzanie danych osobowych, a następnie przechowywane przez okres 10 lat po cofnięciu zgody lub realizacji usługi.
 5. Przysługuje Pani/Panu prawo do:

  • żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych,
  • cofnięcia zgody na przetwarzanie danych w dowolnym momencie; nie wpływa to na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem,
  • wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

 6. Podanie danych jest dobrowolne ale niezbędne w celu realizacji usługi i przekazywania Pani/Panu treści marketingowych;
 7. Pani/Pana dane osobowe nie będą wykorzystywane do profilowania, w tym do podejmowania zautomatyzowanych decyzji.
 8. Po zakończeniu przetwarzania Pani/Pana danych osobowych w pierwotnym celu, dane osobowe co do zasady będą przetwarzane wyłącznie w celu archiwizacyjnym.