Akcesoria MINI

MINI oferuje Ci znacznie więcej niż tylko wybór koloru lakieru. Piękno MINI polega na tym, że niezależnie od wybranego modelu, możesz uczynić je równie indywidualne jak Ty sam. Dzięki wysokiej jakości obręczom kół ze stopów lekkich, unikatowemu wyposażeniu wnętrza aż po kultowe naklejki dachowe, to tu rozpoczyna się prawdziwa frajda.
Odkryj inspirujące trendy dla Twojego MINI w dedykowanych katalogach akcesoryjnych.

Zobacz broszurę

Aby Twoje MINI jeszcze bardziej się wyróżniało, dodaj do niego stylowe naklejki dachowe. Dzięki bogatej gamie wzorów od kultowego Union Jacka do pasów wyścigowych lub grafik ze smartphonem, na pewno znajdziesz coś odpowiedniego dla siebie!

Dzięki naszym specjalnie zaprojektowanym obręczom ze stopów lekkich, Twoje MINI będzie wyglądało wyjątkowo. Każde z kół MINI nie tylko zapewnia idealny wygląd ale gwarantuje najwyższe standardy bezpieczeństwa i jakości.

Niezależnie od tego, który z modeli MINI wybierzesz, możesz sprawić, aby wybijał się on z tłumu. Dzięki bogatej gamie ekscytujących akcesoriów zewnętrznych, od nakładek na lusterka zewnętrzne i ozdobników bocznych, aż po sportowe pasy boczne i naklejki na słupki przednie, robienie wrażenia jeszcze nigdy nie sprawiło większej frajdy.

Skoro już nadajesz wyjątkowego charakteru Twojemu MINI z zewnątrz czemu nie zająć się również jego wnętrzem? Ożyw wnętrze Twojego MINI dzięki bogatej gamie akcesoriów wewnętrznych. Najwyższej jakości materiały, oryginalne dodatki i praktyczne rozwiązania do przechowywania sprawią, że Twoje MINI stanie się wyjątkowo stylowym miejscem!

Niezależnie od tego na jaką przygodę wyruszysz Twoim MINI, możesz być pewien, że masz wszystko pod ręką. Od bagażników dachowych aż po torby chłodzące. Nasze akcesoria do transportu i rozrywki gwarantują, że z Twoim MINI możesz podjąć każde wyzwanie.

Zapraszamy do kontaktu

Anna Zasiadczyk
Doradca ds. Sprzedaży Części i Akcesoriów

Zapisz się do newslettera