Akcesoria MINI

MINI oferuje Ci znacznie więcej niż tylko wybór koloru lakieru. Piękno MINI polega na tym, że niezależnie od wybranego modelu, możesz uczynić je równie indywidualne jak Ty sam. Dzięki wysokiej jakości obręczom kół ze stopów lekkich, unikatowemu wyposażeniu wnętrza aż po kultowe naklejki dachowe, to tu rozpoczyna się prawdziwa frajda.
Odkryj inspirujące trendy dla Twojego MINI w dedykowanych katalogach akcesoryjnych.

Zobacz broszurę

Aby Twoje MINI jeszcze bardziej się wyróżniało, dodaj do niego stylowe naklejki dachowe. Dzięki bogatej gamie wzorów od kultowego Union Jacka do pasów wyścigowych lub grafik ze smartphonem, na pewno znajdziesz coś odpowiedniego dla siebie!

Dzięki naszym specjalnie zaprojektowanym obręczom ze stopów lekkich, Twoje MINI będzie wyglądało wyjątkowo. Każde z kół MINI nie tylko zapewnia idealny wygląd ale gwarantuje najwyższe standardy bezpieczeństwa i jakości.

Niezależnie od tego, który z modeli MINI wybierzesz, możesz sprawić, aby wybijał się on z tłumu. Dzięki bogatej gamie ekscytujących akcesoriów zewnętrznych, od nakładek na lusterka zewnętrzne i ozdobników bocznych, aż po sportowe pasy boczne i naklejki na słupki przednie, robienie wrażenia jeszcze nigdy nie sprawiło większej frajdy.

Skoro już nadajesz wyjątkowego charakteru Twojemu MINI z zewnątrz czemu nie zająć się również jego wnętrzem? Ożyw wnętrze Twojego MINI dzięki bogatej gamie akcesoriów wewnętrznych. Najwyższej jakości materiały, oryginalne dodatki i praktyczne rozwiązania do przechowywania sprawią, że Twoje MINI stanie się wyjątkowo stylowym miejscem!

Niezależnie od tego na jaką przygodę wyruszysz Twoim MINI, możesz być pewien, że masz wszystko pod ręką. Od bagażników dachowych aż po torby chłodzące. Nasze akcesoria do transportu i rozrywki gwarantują, że z Twoim MINI możesz podjąć każde wyzwanie.

Zapraszamy do kontaktu

Anna Zasiadczyk
Doradca ds. Sprzedaży Części i Akcesoriów
Adrian Listopad
Doradca ds. Sprzedaży Części i Akcesoriów

Zapisz się do newslettera


Ochrona Państwa danych osobowych jest dla nas bardzo ważna, dlatego zobowiązujemy obchodzić się z podanymi informacjami zgodnie z przepisami prawa, zachowując ich poufność.

Informujemy, że wyrażając niniejsze zgody ma Pani/Pan prawo w dowolnym momencie je wycofać, kierując informację na adres e-mail: marketing@premiumarena.pl. Jednocześnie informujemy, że do momentu wycofania zgody przetwarzanie danych będzie zgodne z prawem.

Administratorem danych osobowych jest Premium Arena JTB Sp. z o.o. Sp.k. z siedzibą w: Łodzi, ul. Rokicińska 190, 92-412 Łódź („Administrator”).

Administratorem danych osobowych jest Premium Arena JTB Sp. z o.o. Sp.k. z siedzibą w: Łodzi, ul. Rokicińska 190, 92-412 Łódź („Administrator”).

 1. Dane osobowe przetwarzane są w celu realizacji usługi na podstawie przepisu art. 6 ust. 1 lit. b) lub f) RODO oraz dostarczania Pani/Panu informacji o charakterze marketingowym, takich jak newsletter, oferta handlowa, umówienie jazdy testowej, zaproszenie na organizowany event, konkursy, badanie satysfakcji Klienta, na podstawie dobrowolnie wyrażonej przez Panią/Pana zgody. 
 2. Odbiorcami danych osobowych będą pracownicy i współpracownicy Administratora, spółki z grupy BMW, a także firmy świadczące na rzecz administratora usługi w obszarze IT, archiwizacji i niszczenia dokumentacji, a także wspierające procesy marketingowe.
 3. Administrator nie zamierza przekazywać dane do państwa trzeciego lub organizacji międzynarodowej. 
 4. Dane osobowe będą przetwarzane do momentu wniesienia sprzeciwu lub wycofania przez Panią/Pana zgody na przetwarzanie danych osobowych, a następnie przechowywane przez okres 10 lat po cofnięciu zgody lub realizacji usługi.
 5. Przysługuje Pani/Panu prawo do:

  • żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych,
  • cofnięcia zgody na przetwarzanie danych w dowolnym momencie; nie wpływa to na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem,
  • wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

 6. Podanie danych jest dobrowolne ale niezbędne w celu realizacji usługi i przekazywania Pani/Panu treści marketingowych;
 7. Pani/Pana dane osobowe nie będą wykorzystywane do profilowania, w tym do podejmowania zautomatyzowanych decyzji.
 8. Po zakończeniu przetwarzania Pani/Pana danych osobowych w pierwotnym celu, dane osobowe co do zasady będą przetwarzane wyłącznie w celu archiwizacyjnym.