Części

Sprawdź dostępność części on-line

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Premium Arena JTB Sp. z o.o. Sp.k. z siedzibą w Łodzi (92-412) przy ul. Rokicińskiej 190, który przetwarza Pani/Pana dane osobowe w celu przesłania zapytania o dostępność części online oraz udzielenia odpowiedzi. W zależności od dobrowolnie wyrażonej zgody, Pani/Pana dane mogą być przetwarzane w celach marketingowych lub/i w celu wykonywania marketingu bezpośredniego z wykorzystaniem adresu e-mail oraz nr telefonu. Podanie danych jest dobrowolne, przysługuje Pani/Panu prawo wglądu do treści danych oraz ich poprawiania.


„Łańcuch jest tak mocny, jak jego najsłabsze ogniowo” - przysłowie to doskonale tłumaczy zasadność stosowania wysokiej jakości części zamiennych i płynów eksploatacyjnych. Samochód jako całość to złożony układ, którego prawidłowe funkcjonowanie zależne jest od charakteru pracy poszczególnych podzespołów. Oryginalne części BMW i MINI podlegają tym samym standardom jakości co pojazdy BMW i MINI – od projektowania konstrukcji po zapewnienie jakości.

Wymiarowość i wysoka precyzja wykonania każdej oryginalnej części BMW i MINI gwarantują, że wszystkie komponenty idealnie ze sobą współdziałają – aby zapewnić optymalne osiągi oraz maksymalne bezpieczeństwo i trwałość.

W naszych magazynach gromadzimy wyłącznie części, które spełniają określone normy technologiczne – dzięki temu samochody opuszczające nasze warsztaty, cieszą kierowców wysoką jakością i niezawodnością.

 

Zapraszamy do kontaktu

Arkadiusz Rybacki
Doradca ds. Hurtowej Sprzedaży Części i Akcesoriów
Anna Zasiadczyk
Doradca ds. Sprzedaży Części i Akcesoriów
Adrian Listopad
Doradca ds. Sprzedaży Części i Akcesoriów
Maksymilian Bugaj
Accessories Champion

Zapisz się do newslettera