Oryginalne filtry oleju BMW.

Niezawodnie chronią silnik.

Skuteczne na zanieczyszczenia: oryginalne filtry oleju BMW optymalnie oczyszczają olej i przekonują długą żywotnością. Niesamowicie duża powierzchnia filtra – do 3800 cm² doskonale zatrzymuje maleńkie cząstki zanieczyszczeń, ścier lub inne pozostałości. Włókna syntetyczne wzmacniają filtr i zapobiegają utracie elastyczności oraz powstawaniu rys – rezultatem są długa żywotność i mniejsze zużycie silnika. Zastosowanie nowego oryginalnego filtra oleju BMW obniża zużycie paliwa, a jednocześnie oferuje optymalną ochroną przed uszkodzeniami w obrębie silnika. Kolejna zaleta: oryginalne filtry oleju BMW odznaczają się przyjazną dla środowiska konstrukcją, ponieważ podczas serwisowania wymienia się tylko medium filtracyjne, które dzięki dokładnym wymiarom można następnie bez problemu zamontować. Podaruj silnikowi czystość, na którą zasługuje – oryginalne filtry oleju BMW.

Zalety:
• wysoka wydajność filtracji dzięki powierzchni filtra do 3.800 cm²
• ochrona przed uszkodzeniem i zużyciem silnika
• czystszy filtr oleju zapewnia mniejsze zużycie paliwa
• długa żywotność dzięki wzmocnieniu włóknem szklanym
• łatwy montaż dzięki dokładnemu dopasowaniu
• konstrukcja przyjazna dla środowiska

Zapisz się do newslettera


Ochrona Państwa danych osobowych jest dla nas bardzo ważna, dlatego zobowiązujemy obchodzić się z podanymi informacjami zgodnie z przepisami prawa, zachowując ich poufność.

Informujemy, że wyrażając niniejsze zgody ma Pani/Pan prawo w dowolnym momencie je wycofać, kierując informację na adres e-mail: marketing@premiumarena.pl. Jednocześnie informujemy, że do momentu wycofania zgody przetwarzanie danych będzie zgodne z prawem.

Administratorem danych osobowych jest Premium Arena JTB Sp. z o.o. Sp.k. z siedzibą w: Łodzi, ul. Rokicińska 190, 92-412 Łódź („Administrator”).

Administratorem danych osobowych jest Premium Arena JTB Sp. z o.o. Sp.k. z siedzibą w: Łodzi, ul. Rokicińska 190, 92-412 Łódź („Administrator”).

 1. Dane osobowe przetwarzane są w celu realizacji usługi na podstawie przepisu art. 6 ust. 1 lit. b) lub f) RODO oraz dostarczania Pani/Panu informacji o charakterze marketingowym, takich jak newsletter, oferta handlowa, umówienie jazdy testowej, zaproszenie na organizowany event, konkursy, badanie satysfakcji Klienta, na podstawie dobrowolnie wyrażonej przez Panią/Pana zgody. 
 2. Odbiorcami danych osobowych będą pracownicy i współpracownicy Administratora, spółki z grupy BMW, a także firmy świadczące na rzecz administratora usługi w obszarze IT, archiwizacji i niszczenia dokumentacji, a także wspierające procesy marketingowe.
 3. Administrator nie zamierza przekazywać dane do państwa trzeciego lub organizacji międzynarodowej. 
 4. Dane osobowe będą przetwarzane do momentu wniesienia sprzeciwu lub wycofania przez Panią/Pana zgody na przetwarzanie danych osobowych, a następnie przechowywane przez okres 10 lat po cofnięciu zgody lub realizacji usługi.
 5. Przysługuje Pani/Panu prawo do:

  • żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych,
  • cofnięcia zgody na przetwarzanie danych w dowolnym momencie; nie wpływa to na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem,
  • wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

 6. Podanie danych jest dobrowolne ale niezbędne w celu realizacji usługi i przekazywania Pani/Panu treści marketingowych;
 7. Pani/Pana dane osobowe nie będą wykorzystywane do profilowania, w tym do podejmowania zautomatyzowanych decyzji.
 8. Po zakończeniu przetwarzania Pani/Pana danych osobowych w pierwotnym celu, dane osobowe co do zasady będą przetwarzane wyłącznie w celu archiwizacyjnym.