Oryginalny filtr paliwa BMW.

Doskonała ochrona silnika zapewniająca długotrwałą radość z jazdy.

Niezależnie od tego, czy jest to benzyna, czy olej napędowy: oryginalny filtr paliwa BMW umożliwia optymalny rozwój mocy silnika i zapobiega zanieczyszczeniu wrażliwego układu wtryskowego. Dzięki materiałowi o specjalnym składzie z paliwa niemal całkowicie (99,5%) odfiltrowywane są cząsteczki o wielkości zaledwie 0,004 mm. Dokładnie obliczona charakterystyka przepływu filtra umożliwia przy tym równomierną absorpcję cząstek – tym samym oryginalny filtr BMW oczyszcza paliwo dłużej i lepiej niż tradycyjne modele. Oryginalny filtr do oleju napędowego BMW wytrąca ponadto cząstki wody z paliwa, chroniąc w ten sposób dysze wtryskowe przed korozją. Kolejna zaleta: zimą ogrzewanie podgrzewa filtr, zapobiegając strącaniu się w postaci kłaczków parafiny w oleju napędowym, co zapewnia równomierne zasilanie paliwem.

Aby eksploatacja była bezpieczna, oryginalne filtry paliwa BMW są optymalnie przystosowane do wysokiego ciśnienia w układzie wtryskowym: obudowa filtra jest wykonana z odpornego na wysoką temperaturę i ciśnienie aluminium, pokrywa i komora są specjalnie spawane w atmosferze gazu ochronnego. Dzięki temu nawet przy dużych odkształceniach obudowa pozostaje szczelna, co zdecydowanie zmniejsza ryzyko wybuchu pożaru – abyś mógł bez ograniczeń cieszyć się mocą i dynamiką Twojego BMW.

Zalety:
• ochrona przed zanieczyszczeniami układu wtryskowego oraz przed uszkodzeniem silnika
• długa trwałość przy stałej wydajności filtracji
• ochrona przed korozją i wysoka skuteczność w przypadku oleju napędowego
• przystosowane do wysokiego ciśnienia w silniku BMW
• wysoki stopień bezpieczeństwa i długa żywotność dzięki aluminium odpornemu na wysoką temperaturę i ciśnienie
• ograniczone ryzyko wybuchu pożaru dzięki spawaniu w atmosferze gazu ochronnego

Zapisz się do newslettera


Ochrona Państwa danych osobowych jest dla nas bardzo ważna, dlatego zobowiązujemy obchodzić się z podanymi informacjami zgodnie z przepisami prawa, zachowując ich poufność.

Informujemy, że wyrażając niniejsze zgody ma Pani/Pan prawo w dowolnym momencie je wycofać, kierując informację na adres e-mail: marketing@premiumarena.pl. Jednocześnie informujemy, że do momentu wycofania zgody przetwarzanie danych będzie zgodne z prawem.

Administratorem danych osobowych jest Premium Arena JTB Sp. z o.o. Sp.k. z siedzibą w: Łodzi, ul. Rokicińska 190, 92-412 Łódź („Administrator”).

Administratorem danych osobowych jest Premium Arena JTB Sp. z o.o. Sp.k. z siedzibą w: Łodzi, ul. Rokicińska 190, 92-412 Łódź („Administrator”).

 1. Dane osobowe przetwarzane są w celu realizacji usługi na podstawie przepisu art. 6 ust. 1 lit. b) lub f) RODO oraz dostarczania Pani/Panu informacji o charakterze marketingowym, takich jak newsletter, oferta handlowa, umówienie jazdy testowej, zaproszenie na organizowany event, konkursy, badanie satysfakcji Klienta, na podstawie dobrowolnie wyrażonej przez Panią/Pana zgody. 
 2. Odbiorcami danych osobowych będą pracownicy i współpracownicy Administratora, spółki z grupy BMW, a także firmy świadczące na rzecz administratora usługi w obszarze IT, archiwizacji i niszczenia dokumentacji, a także wspierające procesy marketingowe.
 3. Administrator nie zamierza przekazywać dane do państwa trzeciego lub organizacji międzynarodowej. 
 4. Dane osobowe będą przetwarzane do momentu wniesienia sprzeciwu lub wycofania przez Panią/Pana zgody na przetwarzanie danych osobowych, a następnie przechowywane przez okres 10 lat po cofnięciu zgody lub realizacji usługi.
 5. Przysługuje Pani/Panu prawo do:

  • żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych,
  • cofnięcia zgody na przetwarzanie danych w dowolnym momencie; nie wpływa to na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem,
  • wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

 6. Podanie danych jest dobrowolne ale niezbędne w celu realizacji usługi i przekazywania Pani/Panu treści marketingowych;
 7. Pani/Pana dane osobowe nie będą wykorzystywane do profilowania, w tym do podejmowania zautomatyzowanych decyzji.
 8. Po zakończeniu przetwarzania Pani/Pana danych osobowych w pierwotnym celu, dane osobowe co do zasady będą przetwarzane wyłącznie w celu archiwizacyjnym.