Oryginalny filtr powietrza BMW.

Utrzymuje pył i zanieczyszczenia z dala od silnika.

Dla Twojego silnika tylko to, co najlepsze: oryginalne filtry powietrza BMW są precyzyjnie dostosowane do konkretnych silników BMW i zasilają je zawsze odpowiednią ilością czystego powietrza. Papier filtracyjny ze specjalnymi krzywkami utrzymuje dystans między poszczególnymi fałdami papieru i umożliwia optymalne wchłanianie pyłu. Wspólnie z inteligentną i dokładnie dostosowaną do wymagań silnika konstrukcją filtr powietrza wiąże nawet 99% zanieczyszczeń. Gwarantuje to maksymalną moc silnika oraz korzystne parametry zużycia w przedziale od 60 000 do 100 000 km. Dodatkowo specjalna powłoka żywiczna chroni strukturę filtra przed temperaturą i wilgocią. Także obudowa filtra z tworzywa sztucznego jest zabezpieczona przed wpływami zewnętrznymi: bez problemu toleruje temperatury od -40°C do +80°C. Zapewnij sobie wydajność i długą żywotność silnika, używając oryginalnych filtrów powietrza BMW.

Zalety:
• konstrukcja filtra dostosowana specjalnie do poszczególnych silników BMW
• optymalne pochłanianie pyłu – nawet w 99%
• zabezpieczenie wydajności i długiej żywotności silnika
• optymalna wydajność filtracji do 100 000 km
• długa żywotność dzięki impregnacji struktury filtra żywicą
• obudowa filtra odporna na temperaturę od -40°C do +80°C

Zapisz się do newslettera


Ochrona Państwa danych osobowych jest dla nas bardzo ważna, dlatego zobowiązujemy obchodzić się z podanymi informacjami zgodnie z przepisami prawa, zachowując ich poufność.

Informujemy, że wyrażając niniejsze zgody ma Pani/Pan prawo w dowolnym momencie je wycofać, kierując informację na adres e-mail: marketing@premiumarena.pl. Jednocześnie informujemy, że do momentu wycofania zgody przetwarzanie danych będzie zgodne z prawem.

Administratorem danych osobowych jest Premium Arena JTB Sp. z o.o. Sp.k. z siedzibą w: Łodzi, ul. Rokicińska 190, 92-412 Łódź („Administrator”).

Administratorem danych osobowych jest Premium Arena JTB Sp. z o.o. Sp.k. z siedzibą w: Łodzi, ul. Rokicińska 190, 92-412 Łódź („Administrator”).

 1. Dane osobowe przetwarzane są w celu realizacji usługi na podstawie przepisu art. 6 ust. 1 lit. b) lub f) RODO oraz dostarczania Pani/Panu informacji o charakterze marketingowym, takich jak newsletter, oferta handlowa, umówienie jazdy testowej, zaproszenie na organizowany event, konkursy, badanie satysfakcji Klienta, na podstawie dobrowolnie wyrażonej przez Panią/Pana zgody. 
 2. Odbiorcami danych osobowych będą pracownicy i współpracownicy Administratora, spółki z grupy BMW, a także firmy świadczące na rzecz administratora usługi w obszarze IT, archiwizacji i niszczenia dokumentacji, a także wspierające procesy marketingowe.
 3. Administrator nie zamierza przekazywać dane do państwa trzeciego lub organizacji międzynarodowej. 
 4. Dane osobowe będą przetwarzane do momentu wniesienia sprzeciwu lub wycofania przez Panią/Pana zgody na przetwarzanie danych osobowych, a następnie przechowywane przez okres 10 lat po cofnięciu zgody lub realizacji usługi.
 5. Przysługuje Pani/Panu prawo do:

  • żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych,
  • cofnięcia zgody na przetwarzanie danych w dowolnym momencie; nie wpływa to na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem,
  • wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

 6. Podanie danych jest dobrowolne ale niezbędne w celu realizacji usługi i przekazywania Pani/Panu treści marketingowych;
 7. Pani/Pana dane osobowe nie będą wykorzystywane do profilowania, w tym do podejmowania zautomatyzowanych decyzji.
 8. Po zakończeniu przetwarzania Pani/Pana danych osobowych w pierwotnym celu, dane osobowe co do zasady będą przetwarzane wyłącznie w celu archiwizacyjnym.