Rowery i sprzęt BMW

Kontynuacja historii sukcesu: nowa (trzecia) generacja rowerów.

BMW szczyci się 60-letnim doświadczeniem w branży rowerowej. W tym okresie koncern wprowadził do sektora kilka wyjątkowych rozwiązań. W latach 90. XX wieku pojawiła się pierwsza generacja rowerów z serii Q-Bike z unikatowym mechanizmem składania. Wyjątkowa konstrukcja ramy, w którą wyposażono rowery drugiej generacji, zdobyła wiele nagród w konkursach designu. W związku z sukcesem rynkowym ofertę rozszerzono o dodatkowe modele.

Wprowadzając nową generację rowerów, BMW wyznacza nowe standardy pod względem konstrukcji oraz osiągów:

  • Proste, dynamiczne linie ramy zaprojektowanej przez BMW Design Works idealnie wpisują się w główną koncepcję stylistyczną pojazdów BMW.
  • W oczy rzuca się przede wszystkim tzw. „byczy kark” – mocny i bezkompromisowy element wizualny zapożyczony ze stylistyki motocykli tej marki.
  • Nietuzinkowa koncepcja wzornicza i kolorystyczna nadaje nowej kolekcji rowerów wyjątkowo ekspresyjny charakter.
  • Charakterystyczna dla BMW dynamika jazdy znalazła swój wyraz w sektorze rowerowym w postaci ramy o wyjątkowej geometrii.

 

Wyróżnia to rowery BMW na tle konkurencji, przyciągając uwagę tych klientów, którzy cenią sobie własny styl życia oraz estetykę rozwiązań.

Zobacz broszurę

Innowacja w ruchu.
Elektryczny rower BMW Cruise e-bike.

BMW e-bike pozwoli Ci zaoszczędzić sił na większe wyzwania dnia. Koncepcja BMW eDrive wspomaga rowerzystę poprzez silnik elektryczny, wysokowydajny akumulator litowo-jonowy oraz inteligentne zarządzanie energią. Napęd elektryczny firmy BOSCH z akumulatorem 400 Wh zapewniającym zasięg do 100km umożliwia komfortowe przemieszczanie się z punktu A do B. Motyw designerski jest zaczerpnięty z motocykli – kształt „grzbietu byka” w przedniej części ramy. Nadaje on rowerowi bardzo wyrazisty wygląd.


Cena: 14 520 zł

BMW Cruise M Bike.

BMW Cruise M Bike to niepowtarzalna stylistyka ramy w kolorystyce inspirowanej BMW M. Innowacyjna rama z „grzbietem byka” nadaje rowerowi jeszcze bardziej agresywny wygląd. Supernowoczesne elementy takie jak hydroformowana rama czy karbonowe komponenty gwarantują niezwykłe wrażenia podczas jazdy.

Rozmiar M lub L.

Cena: 5 620 zł

 

 

Unikalna rama. BMW Cruise Bike.

BMW Cruise Bike łączy doskonałe parametry: maksymalną stabilność ramy i optymalną amortyzację dzięki doskonałym oponom. Również jego stylistyka przekonuje – dzięki gładkim spawom rama wygląda jak lity odlew, a jej charakterystyczne kształty dają rowerowi jeszcze bardziej sportowy wygląd. Ten rower zachęca do zrelaksowanych przejażdżek po mieście.

Cena: 4 660 zł

Rower z przyszłością.
BMW Kids Bike i BMW Junior Bike.

Również rowery dziecięce, BMW Kids Bike i BMW Junior Bike, prezentują wielką klasę. Pozwalają bowiem także małym rowerzystom pokazać, na co ich stać: BMW Kids Bike jest jednocześnie rowerkiem biegowym i tradycyjnym rowerem, a jego odblaski gwarantują doskonałą widoczność na drodze i bezpieczeństwo. BMW Junior Bike to z kolei prawdziwy multitalent: „rosnący” wraz z dzieckiem, kąt sztycy umożliwia idealne dostosowanie roweru do wzrostu dziecka.

Cena BMW Kids Bike: 1289 zł

Cena BMW Junior Bike: 2109 zł

Kask BMW.

Kask rowerowy firmy ABUS. Łatwe w obsłudze zapięcie magnetyczne pod brodą, precyzyjna regulacja obrotowa z tyłu głowy. Niebieska, trójkątna lampka tylna z czerwonymi diodami i funkcją pulsacyjną. Odblaski. Optymalna wentylacja, siatka chroniąca przed owadami. Pokrowiec przeciwdeszczowy.

Kolor: antracytowo - czarny

Rozmiar:

M - 52-58 cm, L - 56-61 cm

 

CENA: 419 zł

 

Zestaw oświetleniowy BMW.

 

Zestaw oświetlenia obejmujący lampę przednią i tylną o mocnym świetle. Wodoodporna obudowa. Uniwersalne mocowanie do wszystkich rowerów BMW. Wbudowany akumulator litowo-jonowy, kabel USB. Montaż bez narzędzi. Dopuszczony do ruchu drogowego. Firmy Busch und Muller.

Kolor: srebrno - czarny

 

CENA: 370 zł

 

 

Zapytaj o dostępność rowerów BMW.

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Premium Arena JTB Sp. z o.o. Sp.k. z siedzibą w Łodzi (92-412) przy ul. Rokicińskiej 190, który przetwarza Pani/Pana dane osobowe w celu przesłania zapytania o dostępność rowerów BMW oraz udzielenia odpowiedzi. W zależności od dobrowolnie wyrażonej zgody, Pani/Pana dane mogą być przetwarzane w celach marketingowych lub/i w celu wykonywania marketingu bezpośredniego z wykorzystaniem adresu e-mail oraz nr telefonu. Podanie danych jest dobrowolne, przysługuje Pani/Panu prawo wglądu do treści danych oraz ich poprawiania.

Zapraszamy do kontaktu

Anna Zasiadczyk
Doradca ds. Sprzedaży Części i Akcesoriów

Zapisz się do newslettera