Inauguracja BMW M w Łodzi

M - najmocniejsza litera świata oficjalnie w Premium Arena. W piątek 6 października oficjalnie zainaugurowaliśmy sprzedaż samochodów sportowych BMW M w Łodzi. Premium Arena jest jedynym dealerem tych sportowych samochodów w Łodzi.

Uroczysta inauguracja dealerstwa BMW M była okazją do poznania z bliska wyjątkowych sportowych aut. Każdy z zaproszonych gości miał możliwość poznania takie modele jak BMW M2, BMW M3 czy wyposażone w elementy BMW M Performance BMW M4.

Motoryzacyjną gwiazdą wieczoru było BMW M4 w wyjątkowym kolorze Ferrari Red - jedyny taki egzemplarz w naszym kraju. 

Całe wydarzenie zostało poprowadzone przez znanego z TVN Turbo prezentera telewizyjnego, Patryka Mikiciuka, który oprócz prezentacji samochodu, przybliżył wszystkim gościom idee akcesoriów M Performance, w które można doposażyć nie tylko sportowe BMW.

Muzyczną gwiazdą wieczoru był zespół Red Heels, który swym repertuarem idealnie wpisał się w sportowy charakter wydarzenia. Dużym zainteresowaniem cieszyły się także symulatory samochodowe, które pozwalały poczuć jak prowadzi się BMW M po torze w Bednarach. Podczas wydarzenia towarzyszyli nam także nasi Partnerzy: PKO Leasing, Tor Łódź, Bloom Box oraz Restauracja Przerwa.

Wszystkim Gościom i Partnerom serdecznie dziękujemy za tak liczny udział w wydarzeniu i zachęcamy do kontaktu z naszymi Doradcami

Zapraszamy także do obejrzenia galerii zdjęć z tego wydarzenia, która dostępna jest TUTAJ.

SAM 6328 SAM 6463
SAM 6280 SAM 6500

Zapisz się do newslettera


Ochrona Państwa danych osobowych jest dla nas bardzo ważna, dlatego zobowiązujemy obchodzić się z podanymi informacjami zgodnie z przepisami prawa, zachowując ich poufność.

Informujemy, że wyrażając niniejsze zgody ma Pani/Pan prawo w dowolnym momencie je wycofać, kierując informację na adres e-mail: marketing@premiumarena.pl. Jednocześnie informujemy, że do momentu wycofania zgody przetwarzanie danych będzie zgodne z prawem.

Administratorem danych osobowych jest Premium Arena JTB Sp. z o.o. Sp.k. z siedzibą w: Łodzi, ul. Rokicińska 190, 92-412 Łódź („Administrator”).

Administratorem danych osobowych jest Premium Arena JTB Sp. z o.o. Sp.k. z siedzibą w: Łodzi, ul. Rokicińska 190, 92-412 Łódź („Administrator”).

 1. Dane osobowe przetwarzane są w celu realizacji usługi na podstawie przepisu art. 6 ust. 1 lit. b) lub f) RODO oraz dostarczania Pani/Panu informacji o charakterze marketingowym, takich jak newsletter, oferta handlowa, umówienie jazdy testowej, zaproszenie na organizowany event, konkursy, badanie satysfakcji Klienta, na podstawie dobrowolnie wyrażonej przez Panią/Pana zgody. 
 2. Odbiorcami danych osobowych będą pracownicy i współpracownicy Administratora, spółki z grupy BMW, a także firmy świadczące na rzecz administratora usługi w obszarze IT, archiwizacji i niszczenia dokumentacji, a także wspierające procesy marketingowe.
 3. Administrator nie zamierza przekazywać dane do państwa trzeciego lub organizacji międzynarodowej. 
 4. Dane osobowe będą przetwarzane do momentu wniesienia sprzeciwu lub wycofania przez Panią/Pana zgody na przetwarzanie danych osobowych, a następnie przechowywane przez okres 10 lat po cofnięciu zgody lub realizacji usługi.
 5. Przysługuje Pani/Panu prawo do:

  • żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych,
  • cofnięcia zgody na przetwarzanie danych w dowolnym momencie; nie wpływa to na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem,
  • wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

 6. Podanie danych jest dobrowolne ale niezbędne w celu realizacji usługi i przekazywania Pani/Panu treści marketingowych;
 7. Pani/Pana dane osobowe nie będą wykorzystywane do profilowania, w tym do podejmowania zautomatyzowanych decyzji.
 8. Po zakończeniu przetwarzania Pani/Pana danych osobowych w pierwotnym celu, dane osobowe co do zasady będą przetwarzane wyłącznie w celu archiwizacyjnym.