Inauguracja BMW M w Łodzi

M - najmocniejsza litera świata oficjalnie w Premium Arena. W piątek 6 października oficjalnie zainaugurowaliśmy sprzedaż samochodów sportowych BMW M w Łodzi. Premium Arena jest jedynym dealerem tych sportowych samochodów w Łodzi.

Uroczysta inauguracja dealerstwa BMW M była okazją do poznania z bliska wyjątkowych sportowych aut. Każdy z zaproszonych gości miał możliwość poznania takie modele jak BMW M2, BMW M3 czy wyposażone w elementy BMW M Performance BMW M4.

Motoryzacyjną gwiazdą wieczoru było BMW M4 w wyjątkowym kolorze Ferrari Red - jedyny taki egzemplarz w naszym kraju. 

Całe wydarzenie zostało poprowadzone przez znanego z TVN Turbo prezentera telewizyjnego, Patryka Mikiciuka, który oprócz prezentacji samochodu, przybliżył wszystkim gościom idee akcesoriów M Performance, w które można doposażyć nie tylko sportowe BMW.

Muzyczną gwiazdą wieczoru był zespół Red Heels, który swym repertuarem idealnie wpisał się w sportowy charakter wydarzenia. Dużym zainteresowaniem cieszyły się także symulatory samochodowe, które pozwalały poczuć jak prowadzi się BMW M po torze w Bednarach. Podczas wydarzenia towarzyszyli nam także nasi Partnerzy: PKO Leasing, Tor Łódź, Bloom Box oraz Restauracja Przerwa.

Wszystkim Gościom i Partnerom serdecznie dziękujemy za tak liczny udział w wydarzeniu i zachęcamy do kontaktu z naszymi Doradcami

Zapraszamy także do obejrzenia galerii zdjęć z tego wydarzenia, która dostępna jest TUTAJ.

SAM 6328 SAM 6463
SAM 6280 SAM 6500

Zapisz się do newslettera