Szybki kontakt
tel 799 600 448 tel 799 600 448

Asystent Działu Sprzedaży

Miejsce pracy: Łódź

Opis stanowiska:

  • Opieka nad ekspozycją salonu.
  • Nawiązywanie kontaktu z Klientami.
  • Aktywny udział w akcjach marketingowych.
  • Przyjmowanie dostaw.
  • Dbanie o samochody demonstracyjne.
  • Pomoc przy wydaniach samochodów.
  • Wsparcie działu handlowego w codziennych obowiązkach.
  • Budowanie pozytywnego wizerunku firmy i marki na rynku lokalnym.

Wymagania:

  • Wykształcenie min. średnie.
  • Dyspozycyjności 5 dni w tygodniu oraz 2 soboty w miesiącu.
  • Znajomość branży motoryzacyjnej.
  • Skuteczna organizacji pracy, planowanie zadań oraz ustalanie priorytetów.
  • Rozwinięte zdolności komunikacyjne oraz nienaganna prezencja.
  • Znajomość pakietu MS Office.
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym.
  • Prawo jazdy kat. B oraz wysoka kultura jazdy.

Oferujemy:

  • Umowę o pracę od pierwszego miesiąca i stabilne warunki zatrudnienia.
  • Przyjazną atmosferę i wysokie standardy pracy.
  • Ubezpieczenie grupowe na korzystnych warunkach.
  • Preferencyjne warunki zakupu produktów oferowanych przez Grupę Bednarek.
  • Szkolenia oraz możliwości rozwoju zawodowego.
  • Możliwość spełnienia ambicji zawodowych w renomowanej firmie, której produkty cieszą się renomą na całym świecie.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV* wraz ze zdjęciem na adres rekrutacja@premiumarena.pl,  wpisując w temacie wiadomości nazwę stanowiska.
Uprzejmie informujemy, iż odpowiemy tylko na wybrane zgłoszenia.

Wysyłając swoje dokumenty aplikacyjne, wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych zawartych w tych dokumentach, w zakresie niewskazanym w przepisach prawa pracy, przez Premium Arena JTB Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k. z siedzibą w Łodzi, ul. Rokicińska 190, 92-412 Łódź, w celu udziału w prowadzonym procesie rekrutacyjnym.

W przypadku, gdy są Państwo zainteresowani udziałem w naszych przyszłych rekrutacjach, prosimy o zawarcie w CV następującej zgody:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Premium Arena JTB Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k. z siedzibą w Łodzi w celu wzięcia udziału w przyszłych procesach rekrutacyjnych.”

Mogą Państwo w dowolnym momencie wycofać każdą z wyrażonych zgód, kierując informację o jej wycofaniu na adres e-mail rodo@bednarek.com.pl. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.

Zasady przetwarzania danych osobowych kandydatów do pracy

1. Administratorem danych osobowych jest Premium Arena JTB Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k. z siedzibą w Łodzi, ul. Rokicińska 190, 92-412 Łódź (dalej Administrator). Z Administratorem można się skontaktować przy pomocy adresu e-mail rodo@bednarek.com.pl lub na ww. adres siedziby Administratora.

2. Dane osobowe przetwarzane są w celu przeprowadzenia przez Administratora procesu rekrutacyjnego, a w przypadku wyrażenia dodatkowej zgody – również w celu zapewnienia Państwu możliwości udziału w przyszłych procesach rekrutacyjnych.

3. Podstawą prawną przetwarzania danych osobowych jest:

• w przypadku trwającej obecnie rekrutacji: w zakresie wynikającym z art. 22(1) Kodeksu pracy – obowiązek prawny spoczywający na Administratorze (art. 6 ust. 1 lit. c RODO), a w przypadku podania danych osobowych w zakresie szerszym niż określony w przepisach prawa pracy, podstawą prawną ich przetwarzania w ww. celu jest zgoda (art. 6 ust. 1 lit. a RODO);

• w przypadku chęci wzięcia udziału w przyszłych rekrutacjach: podstawą prawną przetwarzania danych osobowych dla celów w niej określonych jest wyrażona przez Państwa zgoda (art. 6 ust. 1 lit. a RODO).

4. Odbiorcami danych osobowych są podwykonawcy Administratora, spółki powiązane oraz inne podmioty świadczące usługi na rzecz Administratora (w szczególności usługi IT i wsparcia technicznego), które muszą mieć dostęp do danych, aby wykonywać swoje obowiązki. Podmioty te będą miały dostęp do Twoich danych tylko i wyłącznie w celu realizacji swoich zadań i w zakresie do tego niezbędnym.

5. Dane osobowe będą przechowywane:

• w przypadku obecnie prowadzonej rekrutacji – do czasu zakończenia procesu rekrutacji,

• w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych w celu wzięcia udziału w przyszłych procesach rekrutacyjnych – dane przechowywane będą przez okres 1 roku.

6. Przysługuje Państwu prawo do:

• żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia

lub ograniczenia przetwarzania lub prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych,

• cofnięcia każdej z wyrażonych zgód w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem,

• wniesienia skargi do organu nadzorczego, tj. Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

7. W przypadku obecnie trwającej rekrutacji, podanie danych w zakresie wynikającym z art. 22(1) Kodeksu pracy warunkiem wzięcia udziału w prowadzonym obecnie procesie rekrutacji, a ich niepodanie będzie skutkowało brakiem możliwości wzięcia w nim udziału; podanie pozostałych danych jest dobrowolne. W przypadku rekrutacji przyszłych podanie danych jest dobrowolne, a ich niepodanie będzie skutkowało brakiem możliwości wzięcia w nich udziału.

8. Dane osobowe nie będą wykorzystywane do podejmowania zautomatyzowanych decyzji, w tym profilowania.

Administratorem danych osobowych jest Premium Arena JTB Sp. z o.o. z siedzibą w Łodzi, ul. Rokicińska 190, 92-412 Łódź („Administrator”).

  1.  Dane osobowe przetwarzane są w celu:
    • realizacji usługi na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b) RODO,
    • prowadzenia korespondencji z nadawcami i odbiorcami wiadomości e-mail na podstawie art. 6 ust 1 f RODO,
    • dostarczania informacji o charakterze marketingowym, takich jak newsletter, oferta handlowa, umówienie jazdy testowej, zaproszenie na organizowany event, organizacja konkursu, badanie satysfakcji Klienta, na podstawie dobrowolnie wyrażonej przez Panią/Pana zgody (art. 6 ust. 1 a RODO).
  2. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne w celu realizacji usługi. W zakresie marketingowym podanie danych jest dobrowolne.
  3. Dane osobowe będą przetwarzane do momentu wniesienia sprzeciwu, wycofania przez Panią/Pana zgody na przetwarzanie danych osobowych lub zakończenia realizacji umowy, a następnie do czasu upływu okresów przedawnienia ewentualnych roszczeń wynikających z takiego przetwarzania (nie dłużej niż przez okres 10 lat).
  4. Odbiorcami danych osobowych będą pracownicy i współpracownicy Administratora, spółki z grupy BMW, a także firmy świadczące na rzecz administratora i na jego polecenie usługi (w obszarze IT, archiwizacji i niszczenia dokumentacji, a także wspierające procesy marketingowe i analityczne) oraz inni uprawnieni do tego Administratorzy.
  5. Administrator nie zamierza przekazywać danych do państwa trzeciego lub organizacji międzynarodowej.
  6. Pani/Pana dane osobowe nie będą wykorzystywane do profilowania, w tym do podejmowania zautomatyzowanych decyzji.
  7. Po zakończeniu przetwarzania Pani/Pana danych osobowych w pierwotnym celu, dane osobowe co do zasady będą przetwarzane wyłącznie w celu archiwizacyjnym.
  8. Przysługuje Pani/Panu prawo do