Doradca ds. Sprzedaży Samochodów MINI

Miejsce pracy: Łódź

Opis stanowiska:

  • sprzedaż samochodów
  • aktywne pozyskiwanie i obsługa Klientów
  • analiza potrzeb Klientów i dostosowywanie do nich oferowanych produktów
  • przygotowywanie ofert handlowych
  • budowanie pozytywnego wizerunku firmy na rynku lokalnym

Wymagania:

  • wykształcenie min. średnie
  • doświadczenie w sprzedaży samochodów nowych (mile widziane)
  • przynajmniej 1-2 letnie doświadczenie w sprzedaży bezpośredniej
  • dobra znajomość  branży motoryzacyjnej
  • znajomość technik pozyskiwania Klientów
  • umiejętności handlowe i negocjacyjne
  • duże zaangażowanie, kreatywność oraz orientacja na wynik
  • umiejętność prowadzenia prezentacji
  • biegła znajomość pakietu MS Office
  • wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne
  • kultura osobista
  • prawo jazdy kategorii B

 Oferujemy:

  • przyjazną atmosferę i wysokie standardy pracy
  • pracę w młodym i dynamicznym zespole
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • niezbędne narzędzia do pracy
  • szkolenia produktowe

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV wraz ze zdjęciem na adres rekrutacja@premiumarena.pl

Prosimy o dołączenie zgody na przetwarzanie danych osobowych. Odpowiemy tylko na wybrane zgłoszenia.