Elektromechanik

Miejsce pracy: Łódź

Opis stanowiska:

• Pełna diagnoza usterek w samochodach marki premium
• Naprawa samochodów
• Doradztwo techniczne w ramach współpracy z Biurem Obsługi Klienta

Wymagania:

• Wykształcenie samochodowe lub w inny sposób nabyta wiedza na temat budowy i eksploatacji samochodów
• Obsługa komputera
• Doświadczenie lub szerokie zainteresowania związane z diagnostyką elektroniki samochodowej oraz naprawami skomplikowanych usterek
• Wysoka kultura osobista
• Staranność i dokładność w pracy
• Sprawna realizacja zlecanych napraw
• Obowiązek korzystania z dokumentacji serwisowej

Oferujemy:

• Pracę w renomowanej firmie o stabilnej pozycji na rynku
• Atrakcyjny system wynagrodzeń
• Niezbędne narzędzia pracy
• Szkolenia podnoszące kwalifikacje

Jeśli jesteś zainteresowany dołączeniem do naszego zespołu, prześlij aktualne CV wraz ze zdjęciem oraz krótkim opisem swojej kandydatury na adres: rekrutacja@premiumarena.pl