Mechanik

Mechanik

Miejsce pracy: Łódź

Opis stanowiska

  • Diagnostyka oraz samodzielna naprawa samochodów marek premium
  • Rozbudowana obsługa serwisowa
  • Drobne naprawy elektryczne
  • Diagnostyka układów elektronicznych w zakresie podstawowym

Wymagania:

  • Kilkuletnie doświadczenie zawodowe w wykonywaniu zaawansowanych prac serwisowych
  • Wykształcenie min. średnie techniczne samochodowe
  • Umiejętność doboru części zamiennych
  • Umiejętność samodzielnej diagnostyki samochodów
  • Staranność i dokładność w pracy
  • Znajomość segmentu premium
  • Dobra organizacja pracy
  • Znajomość języka obcego (angielski lub niemiecki) w stopniu komunikatywnym
  • Prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • Pracę w renomowanej firmie o stabilnej pozycji na rynku
  • Atrakcyjny system wynagrodzeń
  • Niezbędne narzędzia pracy
  • Szkolenia podnoszące kwalifikacje
  • Możliwość rozwoju zawodowego
Jeśli jesteś zainteresowany dołączeniem do naszego zespołu, prześlij aktualne CV wraz ze zdjęciem oraz krótkim opisem swojej kandydatury na adres: rekrutacja@premiumarena.pl