NOWE MINI COUNTRYMAN 2017 U ŁÓDZKIEGO DEALERA MINI.

Nowe MINI Countryman to największy i najbardziej wszechstronny model w 58-letniej historii marki. Jest dłuższe o 20 cm i szersze o 3 cm od swego poprzednika, a rozstaw osi zwiększył się o 7,5 centymetra. Ponadto, zwiększono pojemność bagażnika do 450 litrów, co stanowi idealne rozwiązanie podczas wycieczek, wypraw czy wypadów za miasto. Nowe MINI Countryman urosło, a co za tym idzie, dojrzało. Przestronne wnętrze, oraz zmienna konfiguracja tylnej kanapy sprawiają, że w środku zmieści się bez problemu pięć dorosłych osób. Do tego automatyczna obsługa pokrywy bagażnika umożliwiająca bezdotykowe otwieranie i zamykanie oraz napęd na cztery koła, dzięki któremu zawsze zapanujesz nad sytuacją. Dodatkową unikalną opcją jest tzw. Picnic Bench, wszechstronna „ławka” rozkładana z bagażnika mieszcząca dwie osoby.

Zobacz listę samochodów       Umów się na jazdę próbną

 

CENNIK NOWE MINI COUNTRYMAN 2017.

Cennik Nowe MINI Countryman 2017.pdf 1 thumb
Zobacz cennik nowego MINI Countryman

NAJWAŻNIEJSZE CECHY NOWEGO MINI COUNTRYMAN 2017.

Charakter prawdziwego odkrywcy, najnowocześniejsza technologia oraz niezmiennie zachwycający design – oto cechy, które sprawiają, że nowe MINI Countryman jest gotowe na każdą przygodę!

Czysta esencja. 

Nowe MINI Countryman wyposażone jest w szereg najbardziej innowacyjnych rozwiązań dostępnych w branży motoryzacyjnej. Przy pomocy opcjonalnego dotykowego, kolorowego wyświetlacza o przekątnej 8,8" możesz obsługiwać telefon, włączać muzykę oraz korzystać z systemu MINI Connected oraz Country Timer, który rejestruje jazdę w terenie oraz mierzy rodzaj i stopnień trudności jazdy.

Poznawaj świat z napędem ALL4.

Najlepsze są nieplanowane wycieczki. Jednak gdyby na trasie miało wydarzyć się coś niespodziewanego, dobrze wiedzieć, że MINI Countryman da sobie radę. Kontroluj sytuację z foteli o podwyższonej pozycji i zdaj się na opcjonalny napęd na cztery koła ALL4, gdy z utwardzonej nawierzchni zjedziesz na drogę gruntową.

MINI Picnic Bench. 

Masz ochotę przysiąść na chwilę, by podziwiać okoliczności przyrody? Nic prostszego! Składana ławka piknikowa przekształci tył samochodu w wygodne siedzisko.

Przestrzeń bez ograniczeń.

Potrzebujesz trochę przestrzeni? MINI Countryman stwarza komfortowe warunki jazdy dla Ciebie i czwórki pasażerów. A dzięki opcjonalnej elektrycznie podnoszonej klapie bagażnika do wyboru z funkcją Easy Opener (oferowaną z komfortowym dostępem) możesz wygodnie umieścić bagaż w przestronnym bagażniku.

 

 

 

 

Twórz własne historie. 

Jedź dokądkolwiek zechcesz, w dowolnej chwili. Nowe MINI Countryman uwielbia przygody i zabierze Cię tam, gdzie chcesz. I kiedy chcesz. Umów się na jazdę testową już dziś.Umów się na jazdę próbną

 

 

 

WYMIARY NOWE MINI COUNTRYMAN 2017

UMÓW SIĘ NA JAZDĘ PRÓBNĄ NOWYM MINI COUNTRYMAN 2017

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Premium Arena JTB Sp. z o.o. Sp.k. z siedzibą w Łodzi (92-412) przy ul. Rokicińskiej 190, który przetwarza Pani/Pana dane osobowe w celu umówienia jazdy testowej. W zależności od dobrowolnie wyrażonej zgody, Pani/Pana dane mogą być przetwarzane w celach marketingowych lub/i w celu wykonywania marketingu bezpośredniego z wykorzystaniem adresu e-mail oraz nr telefonu. Podanie danych jest dobrowolne, przysługuje Pani/Panu prawo wglądu do treści danych oraz ich poprawiania.

Zapraszamy do kontaktu

Marta Świercz
Kierownik Sprzedaży Samochodów MINI
Łukasz Górecki
Doradca ds. Sprzedaży Samochodów MINI

Zapisz się do newslettera