Nowe BMW X2. Odważ się. Już niedługo w Premium Arena.

BMW X2 wyznacza nowe standardy.

x2 front x2 back

Nowe BMW X2 to zupełnie nowy crossover.

BMW X2 to zupełnie nowy samochód w rodzinie BMW. Nowy model przypomina nieco swoimi wymiarami BMW X1, jednak jak zapewniają nas konstruktorzy, BMW X2 zrywa z przyzwyczajeniami i wprowadza zupełnie nowy wymiar radości z jazdy w swoim segmencie. Charakterystyczny wygląd zewnętrzny plus znane z innych serii nowinki technologiczne sprawiają, że jest to auto naprawdę wyjątkowe w swojej klasie.

 ZAPYTAJ O SZCZEGÓŁYBMW X2 to różnorodność wyposażenia

Zupełnie nowy samochód BMW będzie dostępny w trzech wariantach stylistycznych. Wersja Basic będzie charakteryzować się czarnymi osłonami z przodu po bokach i z tyłu, które tworzą dynamiczny kontrast z kolorem karoserii i dodatkowo podkreślają sportowy charakter auta. Ogólną prezencję spójnie uzupełnia szlachetne i nowoczesne wnętrze. 

Pakiet sportowy M obejmie wiele specyficznych detali wewnątrz i na zewnątrz auta. Na zewnątrz jest to sześciokątny pas przedni, progi w kolorze lakieru z elementami metalizowanego Dark Shadow i sportowe 20-calowe obręcze kół M ze stopów lekkich Double Spoke 716. Wewnątrz nowoczesną atmosferę uzupełniają szlachetne akcenty.

Po raz pierwszy w historii auto BMW będzie dostępna także w pakiecie M Sport XInspirowany jest on wyglądem aut w rallysporcie, co pokazują choćby zewnętrzne elementy stylistyczne w kolorze mroźnym szarym mocno kontrastujące z kolorem karoserii. Te charakterystyczne elementy znajdują się zarówno z przodu, po bokach, jak i z tyłu auta. Wewnątrz specyficzne detale pakietu M Sport X jeszcze bardziej podkreślają sportowy charakter BMW X2. 

 

PAKIET BASIC

Pakiet Basic

PAKIET M SPORT

M Sport

PAKIET M SPORT X

M Sport X

Pierwsze BMW X2 to znane i przyjazne wnętrze.

Co prawda BMW X2 jest pierwszym takim modelem w historii marki, jednak jego wnętrze jest już doskonale znane miłośnikom i użytkownikom BMW. Zostało ono przeniesione praktycznie jeden do jednego z BMW X1. Na liście opcji znajdziemy wszystko, co tylko BMW ma do zaoferowania w segmencie kompakt. Po raz pierwszy w ofercie BMW pojawia tapicerka z perforowanej skóry Dakota w kolorze czerwonej magmy i łączona tapicerka z tkaniny Micro Hexagon w kolorze antracytowym i alcantary w kolorze czarnym z lamówką M i kontrastującymi żółtymi szwami.

 

Nowe BMW X2 jest wyjątkowe w każdym wymiarze.

W BMW X2 po raz pierwszy pojawia się lakier metalizowany w kolorze galwanicznym złotym i niebieskim Misano. Szereg detali stylistycznych podkreśla oryginalny charakter BMW samochodu. Są to między innymi emblematy BMW na słupkach C oraz nowa stylistyka atrapy chłodnicy – nerki są tu po raz pierwszy szersze u dołu niż u góry. Fascynująca stylistyka BMW X2 łączy solidność BMW X atletyczną sylwetką coupé.


infografika2 PL infografika1 PL

 

 

Wersje silnikowe BMW X2.

BMW X2 sDrive 20i - benzynowe 2.0 R4 Twin Power Turbo

Wersja 20i będzie miała 192 KM mocy i 280 Nm maksymalnego momentu obrotowego. Silnik współpracuje z dwusprzęgłową automatyczną skrzynią biegów o 7 przełożeniach, a moc przekazywana jest na przód. Auto rozpędza się do 100 km/h w 7,7 s, a prędkość maksymalna wyniesie 227 km/h.

BMW X2 xDrive 20d - wysokoprężny silnik 2.0 R4

BMW X2 z podstawowym silnikiem diesla będzie dostępne z napędem na koła obydwu osi. Za przeniesienie napędu odpowiada 8-biegowa automatyczna skrzynia biegów. Parametry tego silnika to: 190 KM mocy, 400 Nm momentu, 7,7 s do 100 km/h i 221 km/h prędkości maksymalnej.

BMW X2 xDrive 25d

Mocniejszy dwulitrowy silnik Diesla to na razie najszybsza wersja BMW X2. Dzięki 231 KM mocy (450 Nm) pozwala się rozpędzić do 100 km/h w 6,7 s. Prędkość maksymalna to 237 km/h. Podobnie jak w niższej wersji, auto posiada napęd xDrive i 8-biegową automatyczną skrzynię biegów.

Gdzie i kiedy kupić pierwsze BMW X2?

BMW X2 będzie dostępne w sprzedaży od marca 2018 w Salonie BMW Premium Arena przy ulicy Rokicińskiej 190 w Łodzi.  

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Premium Arena JTB sp. z o.o. s.k. z siedzibą w Łodzi (92-412) przy ul. Rokicińskiej 190, który przetwarza Pani/Pana dane osobowe w celu odpowiedzi na pytanie. W zależności od dobrowolnie wyrażonej zgody, Pani/Pana dane mogą być przetwarzane w celach marketingowych lub/i w celu wykonywania marketingu bezpośredniego z wykorzystaniem adresu e-mail oraz nr telefonu. Podanie danych jest dobrowolne, przysługuje Pani/Panu prawo wglądu do treści danych oraz ich poprawiania.

Zapraszamy do kontaktu

Grzegorz Kosydor
Doradca ds. sprzedaży samochodów BMW
Marcin Tederko
Doradca ds. sprzedaży samochodów BMW
Piotr Rutkowski
Doradca ds. sprzedaży samochodów BMW
Paweł Nocek
Doradca ds. Sprzedaży Samochodów BMW

Zapisz się do newslettera