Nowe BMW X3 jeszcze bardziej dynamiczne. Obejrzyj je w Premium Arena.

Jeszcze bardziej dynamiczny.

BMW X3 front ok BMW X3 back ok

Nowe BMW X3 kontynuuje sukces poprzednika.

Po raz pierwszy BMW X3 pojawiło się na rynku w roku 2003. Od tamtego czasu BMW sprzedało ponad 1,5 miliona samochodów dwóch pierwszych generacji. Trzecia odsłona modelu X3 , podobnie jak inne samochody z rodziny X to połączenie doskonałych właściwości jezdnych z nieograniczoną funkcjonalnością w codziennej jeździe. Nowe BMW X3 będzie dostępne w drugiej połowie roku 2017, także u łódzkiego dealera BMW Premium Arena, przy ul Rokicińskiej 190 w Łodzi.

Nowe BMW X3 - Dla Wszystkich, którzy chcą wszystkiego.

SPRAWDŹ DOSTĘPNE MODELE  UMÓW SIĘ NA JAZDĘ PRÓBNĄ

 CENNIK NOWE BMW X3 2017.

Cennik nowe BMW X3 2017.pdf 1

Zobacz cennik nowego BMW X3

Nowe BMW X3 to różnorodność wariantów.

Trzecia generacja BMW X3 będzie dostępna w trzech wariantach. xLine, Luxury Line i M Sport. Po raz pierwszy w historii BMW X3 będzie dostępny także w ofercie BMW Indiviual, która pozwoli jeszcze bardziej dostosować wygląd zewnętrzny i wewnętrzny nowego BMW X3 do indywidualnego gustu klienta. Najwyższym wariantem modelowym będzie oczywiście BMW X3 M40i

 

 

Nowe BMW X3 po raz pierwszy w wersji M Sport.

Model  BMW X3 M40i będzie pierwszym w historii tej serii w wersji BMW M Performance. Samochód w BMW X3 M Performance będzie wyposażony w sześciocylindrowy rzędowy silnik benzynowy o pojemności 2998 cm3 oraz 8- stopniową skrzynię Steptronic. Nowe BMW X3 w wersji M Performance będzie rozpędzać się do 100 km/h w 4,8 sekundy.

BMW X3 w wersji M Performance sprawi, że samochód ten zyska jeszcze większe sportowe właściwości jezdne. Nowe X3 to jeszcze bardziej zoptymalizowany układ jezdny, mniejsza nawet o 55 kg masa oraz udoskonalona kinetyka osi. 

BMW X3 M40i

W tej wersji nowe BMW X3 będzie osiągać prędkość maksymalną 250 km/h.

Nowe BMW X3 jest nowoczesne w każdym wymiarze.

W nowym BMW X3 możemy liczyć na najnowocześniejsze technologiczne rozwiązania ze świata BMW. Oprócz nowoczesnego systemu obsługi, opcjonalnie dostępne będą: sterowanie za pomocą gestów oraz inteligentny asystent głosowy. Do tego w nowym BMW X3 będziemy mogli skorzystać z  aktywnego regulatora prędkości oraz asystenta kierowania i toru jazdy. Opcjonalnie, podobnie jak w nowym BMW serii 5 oraz BMW serii 7 będziemy mogli doposażyć nasz samochód w inteligentny kluczyk z kolorowym wyświetlaczem. Wszystkie oferty BMW Connected dostępne w nowym BMW X3 umożliwiają perfekcyjną komunikację pomiędzy człowiekiem, pojazdem i otoczeniem.

Wnetrze nowe bmw x3 opis

bmw x3 porownanie

 

Wymiary Nowego BMW X3.

BMW X3 wymiary1

 

 

Gdzie kupić Nowe BMW X3?

Nowe BMW X3 jest dostępne w sprzedaży od 18 listopada 2017 w Salonie BMW Premium Arena przy ulicy Rokicińskiej 190 w Łodzi. 

UMÓW JAZDĘ TESTOWĄ

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Premium Arena JTB sp. z o.o. s.k. z siedzibą w Łodzi (92-412) przy ul. Rokicińskiej 190, który przetwarza Pani/Pana dane osobowe w celu umówienia jazdy testowej. W zależności od dobrowolnie wyrażonej zgody, Pani/Pana dane mogą być przetwarzane w celach marketingowych lub/i w celu wykonywania marketingu bezpośredniego z wykorzystaniem adresu e-mail oraz nr telefonu. Podanie danych jest dobrowolne, przysługuje Pani/Panu prawo wglądu do treści danych oraz ich poprawiania.

Zapraszamy do kontaktu

Grzegorz Kosydor
Doradca ds. sprzedaży samochodów BMW
Marcin Tederko
Doradca ds. sprzedaży samochodów BMW
Piotr Rutkowski
Doradca ds. sprzedaży samochodów BMW
Paweł Nocek
Doradca ds. Sprzedaży Samochodów BMW
Łukasz Kurzedlak
Aktywny Doradca ds. sprzedaży BMW

Zapisz się do newslettera