Dealer BMW i MINI Premium Arena Łódź  | telefon 42 613 66 00

Premium Arena gra z WOŚP

Druga niedziela stycznia już na stałe wpisała się do kalendarza Polaków, jako dzień w którym gramy z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy. Nie inaczej jest w naszym przypadku. Tak jak w roku ubiegłym, postanowiliśmy wesprzeć WOŚP biorąc udział w imprezie motoryzacyjnej na Torze Łódź. 

Styczniowa charytatywna impreza na Torze Łódź to jedna z niewielu okazji w roku, gdy niemal każdy może sprawdzić na czym polega Radość z Jazdy sportowym samochodem. Każdy kto zakupił cegiełkę w cenie 50 złotych, mógł jako pasażer sprawdzić możliwości prawie 20 sportowych samochodów. 

My na torze zaprezentowaliśmy nasze dwa samochody demonstracyjne: BMW M2 Black Shaow Edition (360 KM) oraz MINI Clubman Cooper S (192 KM) z elementami wyposażenia John Cooper Works. Samochody jak i kierowcy, spisywały się świetnie o czym świadczy duża ilość chętnych na przejazdy naszymi samochodami.

W tym roku, na rzecz wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy na Torze Łódź udało się zebrać ponad 32 tysiące złotych! Dziękujemy wszystkim, którzy wzięli udział w imprezie i w ten sposób przyczynili się do wsparcia tej wyjątkowej akcji.

wosp 1 wosp 2
wosp 4 wosp 3

Zapisz się do newslettera


Ochrona Państwa danych osobowych jest dla nas bardzo ważna, dlatego zobowiązujemy obchodzić się z podanymi informacjami zgodnie z przepisami prawa, zachowując ich poufność.

Informujemy, że wyrażając niniejsze zgody ma Pani/Pan prawo w dowolnym momencie je wycofać, kierując informację na adres e-mail: rodo@bednarek.com.pl. Jednocześnie informujemy, że do momentu wycofania zgody przetwarzanie danych będzie zgodne z prawem.

Administratorem danych osobowych jest Premium Arena JTB Sp. z o.o. Sp.k. z siedzibą w: Łodzi, ul. Rokicińska 190, 92-412 Łódź („Administrator”).

Administratorem danych osobowych jest Premium Arena JTB Sp. z o.o. Sp.k. z siedzibą w: Łodzi, ul. Rokicińska 190, 92-412 Łódź („Administrator”).

 1. Dane osobowe przetwarzane są w celu realizacji usługi na podstawie przepisu art. 6 ust. 1 lit. b) lub f) RODO oraz dostarczania Pani/Panu informacji o charakterze marketingowym, takich jak newsletter, oferta handlowa, umówienie jazdy testowej, zaproszenie na organizowany event, konkursy, badanie satysfakcji Klienta, na podstawie dobrowolnie wyrażonej przez Panią/Pana zgody. 
 2. Odbiorcami danych osobowych będą pracownicy i współpracownicy Administratora, spółki z grupy BMW, a także firmy świadczące na rzecz administratora usługi w obszarze IT, archiwizacji i niszczenia dokumentacji, a także wspierające procesy marketingowe.
 3. Administrator nie zamierza przekazywać dane do państwa trzeciego lub organizacji międzynarodowej. 
 4. Dane osobowe będą przetwarzane do momentu wniesienia sprzeciwu lub wycofania przez Panią/Pana zgody na przetwarzanie danych osobowych, a następnie przechowywane przez okres 10 lat po cofnięciu zgody lub realizacji usługi.
 5. Przysługuje Pani/Panu prawo do:

  • żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych,
  • cofnięcia zgody na przetwarzanie danych w dowolnym momencie; nie wpływa to na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem,
  • wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

 6. Podanie danych jest dobrowolne ale niezbędne w celu realizacji usługi i przekazywania Pani/Panu treści marketingowych;
 7. Pani/Pana dane osobowe nie będą wykorzystywane do profilowania, w tym do podejmowania zautomatyzowanych decyzji.
 8. Po zakończeniu przetwarzania Pani/Pana danych osobowych w pierwotnym celu, dane osobowe co do zasady będą przetwarzane wyłącznie w celu archiwizacyjnym.