Dealer BMW i MINI Premium Arena Łódź  | telefon 42 613 66 00

Motowiosna 2019 w Manufakturze.

W tym roku podczas kolejnej edycji Motowiosny organizowanego w łódzkiej Manufakturze, nie mogło zabraknąć nas z nowym BMW serii 3, nowego członka rodziny BMW. Nowa seria 3 to najnowsze dziecko spod znaku BMW. Premiera tego modelu obyła się 9 marca, czyli niespełna miesiąc temu, a już teraz możecie go podziwiać na ekspozycji w Manufakturze.

Nowa „trójka” jest już 7 generacją tego kultowego samochodu.  W nowym wydaniu zmieniła się stylistyka nadwozia. Auto „urosło” względem poprzedniej wersji. Z ciekawostek warto nadmienić, że w tym modelu opcjonalnie dostępne są światła laserowe, które do tej pory były dostępne tylko w serii 7 i X5. Wnętrze samochodu zostało odświeżone m. in. zniknęły standardowe zegary, a pojawił się multimedialny ekran. Jako, że żyjemy w świecie smartphone’ów, możemy dodatkowo do tego samochodu zaimplementować ładowarkę indukcyjną, żeby podczas jazdy móc podładować swój telefon. Samochód przeszedł nie tylko ewolucję a wręcz rewolucję o której najlepiej przekonać się podczas jazdy testowej. Oczywiście nie zmieniły się świetne właściwości jezdne, auto nadal prowadzi się wyśmienicie i pozostawia konkurencje w tyle.

 

Jeśli szukacie naszego stanowiska, droga jest prosta! Wystarczy, że udacie się w okolice rotundy w samym sercu centrum handlowego Manufaktura, tam pomiędzy sklepem ZARA, a kawiarnią Costa Coffee znajdziecie nowe BMW serii 3 . Nasi doradcy czekają na was codziennie od 12 do 20, aż do 29 marca. Nie przegap okazji zobaczenia na własne oczy nowej „trójki”, odwiedź naszą ekspozycję BMW już dziś.

 

motowiosna bmw 2 motowiosna bmw 3
motowiosna bmw 7 motowiosna bmw 1 

Zapisz się do newslettera


Ochrona Państwa danych osobowych jest dla nas bardzo ważna, dlatego zobowiązujemy obchodzić się z podanymi informacjami zgodnie z przepisami prawa, zachowując ich poufność.

Informujemy, że wyrażając niniejsze zgody ma Pani/Pan prawo w dowolnym momencie je wycofać, kierując informację na adres e-mail: rodo@bednarek.com.pl. Jednocześnie informujemy, że do momentu wycofania zgody przetwarzanie danych będzie zgodne z prawem.

Administratorem danych osobowych jest Premium Arena JTB Sp. z o.o. Sp.k. z siedzibą w: Łodzi, ul. Rokicińska 190, 92-412 Łódź („Administrator”).

Administratorem danych osobowych jest Premium Arena JTB Sp. z o.o. Sp.k. z siedzibą w: Łodzi, ul. Rokicińska 190, 92-412 Łódź („Administrator”).

 1. Dane osobowe przetwarzane są w celu realizacji usługi na podstawie przepisu art. 6 ust. 1 lit. b) lub f) RODO oraz dostarczania Pani/Panu informacji o charakterze marketingowym, takich jak newsletter, oferta handlowa, umówienie jazdy testowej, zaproszenie na organizowany event, konkursy, badanie satysfakcji Klienta, na podstawie dobrowolnie wyrażonej przez Panią/Pana zgody. 
 2. Odbiorcami danych osobowych będą pracownicy i współpracownicy Administratora, spółki z grupy BMW, a także firmy świadczące na rzecz administratora usługi w obszarze IT, archiwizacji i niszczenia dokumentacji, a także wspierające procesy marketingowe.
 3. Administrator nie zamierza przekazywać dane do państwa trzeciego lub organizacji międzynarodowej. 
 4. Dane osobowe będą przetwarzane do momentu wniesienia sprzeciwu lub wycofania przez Panią/Pana zgody na przetwarzanie danych osobowych, a następnie przechowywane przez okres 10 lat po cofnięciu zgody lub realizacji usługi.
 5. Przysługuje Pani/Panu prawo do:

  • żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych,
  • cofnięcia zgody na przetwarzanie danych w dowolnym momencie; nie wpływa to na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem,
  • wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

 6. Podanie danych jest dobrowolne ale niezbędne w celu realizacji usługi i przekazywania Pani/Panu treści marketingowych;
 7. Pani/Pana dane osobowe nie będą wykorzystywane do profilowania, w tym do podejmowania zautomatyzowanych decyzji.
 8. Po zakończeniu przetwarzania Pani/Pana danych osobowych w pierwotnym celu, dane osobowe co do zasady będą przetwarzane wyłącznie w celu archiwizacyjnym.