Dealer BMW i MINI Premium Arena Łódź  | telefon 42 613 66 00

Odświeżone BMW serii 7 już w Premium Arena !

Mamy możliwość przedstawienia Wam modelu który wzbudził nie małe kontrowersje przez swój pokaźnych rozmiarów grill umieszczony z przodu maski... tak jest, mowa tu oczywiście o  legendarnej limuzynie - BMW serii 7.

 

Wielu sympatyków marki z Bawarii długo wyczekiwało właśnie na tą premierę. Ikona stylu, klasy i luksusu z nutą sportowego charakteru – taka jest właśnie nowa seria 7. Ulepszony model przeszedł dużą modernizację. Da się to dostrzec nie tylko na zewnątrz ale i wewnątrz samochodu. Pojawiła się powiększona atrapa chłodnicy, która dodaje jeszcze bardziej majestatycznego charakteru tej limuzynie. Światła znajdujące się z tyłu samochodu zostały połączone cienką listwą LED, która idealnie współgra z tylnymi reflektorami. Wnętrze samochody dostało nowy kokpit, w którym możemy dostrzec dwa duże ekrany. Pierwszy ma 12,3 cala i pełni rolę wirtualnych zegarów. Drugi zaś umiejscowiony jest na środku nad nawiewami ma 10,25 cala. Obsługiwać go możemy za pomocą dobrze znanego każdemu kontrolera ConnectedDrive oraz dotykiem. Dla pasażerów, którzy są kinomanami lub po prostu lubią w podróży obejrzeć ciekawy film jest możliwość doposażenia samochodu w dwa 10 calowe ekrany zamontowane w zagłówkach oraz odtwarzacz Blu-Ray. Oprócz standardowych benzynowych silników mamy również możliwość wybrania układu hybrydowego. Model 745Le posiada silnik benzynowa i elektryczny, dzięki czemu jego łączna moc to 394KM, a dystans jaki może przejechać w trybie elektrycznym to ok. 50km.

Specjalnie dla Państwa mamy przygotowane nowe BMW serii 7 do jazd testowych w wersji 740d.  Bez problemu można sprawdzić na własnej skórze jak sprawdza się ta majestatyczna limuzyna podczas przejażdżki, jak i również jaka jest możliwość konfiguracji danej wersji.

 

Kilka informacji dotyczących naszego BMW 740d:

 •  silnik: 3.0 diesel, 320KM
 •  napęd: xDrive 4x4
 •  kolor nadwozia: Bernina Grey Amber Effect
 •  tapicerka: Ekskluzywna skóra  w kolorze Nappa Mokka
 •  opony z funkcją jazdy awaryjnej Runflat
 •  zestaw HiFi Harman Kardon Surround Sound
 •  reflektory laserowe
 •  Parking Assistant Plus
 •  zdalne parkowanie z pilota

 

seria 7 1

seria 7 2
seria 7 4 seria 7 8
seria 7 5 seria 7 11

 

 

 

Zapisz się do newslettera


Ochrona Państwa danych osobowych jest dla nas bardzo ważna, dlatego zobowiązujemy obchodzić się z podanymi informacjami zgodnie z przepisami prawa, zachowując ich poufność.

Informujemy, że wyrażając niniejsze zgody ma Pani/Pan prawo w dowolnym momencie je wycofać, kierując informację na adres e-mail: rodo@bednarek.com.pl. Jednocześnie informujemy, że do momentu wycofania zgody przetwarzanie danych będzie zgodne z prawem.

Administratorem danych osobowych jest Premium Arena JTB Sp. z o.o. Sp.k. z siedzibą w: Łodzi, ul. Rokicińska 190, 92-412 Łódź („Administrator”).

Administratorem danych osobowych jest Premium Arena JTB Sp. z o.o. Sp.k. z siedzibą w: Łodzi, ul. Rokicińska 190, 92-412 Łódź („Administrator”).

 1. Dane osobowe przetwarzane są w celu realizacji usługi na podstawie przepisu art. 6 ust. 1 lit. b) lub f) RODO oraz dostarczania Pani/Panu informacji o charakterze marketingowym, takich jak newsletter, oferta handlowa, umówienie jazdy testowej, zaproszenie na organizowany event, konkursy, badanie satysfakcji Klienta, na podstawie dobrowolnie wyrażonej przez Panią/Pana zgody. 
 2. Odbiorcami danych osobowych będą pracownicy i współpracownicy Administratora, spółki z grupy BMW, a także firmy świadczące na rzecz administratora usługi w obszarze IT, archiwizacji i niszczenia dokumentacji, a także wspierające procesy marketingowe.
 3. Administrator nie zamierza przekazywać dane do państwa trzeciego lub organizacji międzynarodowej. 
 4. Dane osobowe będą przetwarzane do momentu wniesienia sprzeciwu lub wycofania przez Panią/Pana zgody na przetwarzanie danych osobowych, a następnie przechowywane przez okres 10 lat po cofnięciu zgody lub realizacji usługi.
 5. Przysługuje Pani/Panu prawo do:

  • żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych,
  • cofnięcia zgody na przetwarzanie danych w dowolnym momencie; nie wpływa to na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem,
  • wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

 6. Podanie danych jest dobrowolne ale niezbędne w celu realizacji usługi i przekazywania Pani/Panu treści marketingowych;
 7. Pani/Pana dane osobowe nie będą wykorzystywane do profilowania, w tym do podejmowania zautomatyzowanych decyzji.
 8. Po zakończeniu przetwarzania Pani/Pana danych osobowych w pierwotnym celu, dane osobowe co do zasady będą przetwarzane wyłącznie w celu archiwizacyjnym.