Dealer BMW i MINI Premium Arena Łódź  | telefon 42 613 66 00

Nowe BMW X7 dostępne w naszym salonie

Już wkrótce, bo w drugiej połowie maja w naszym salonie przy ul. Rokicińskiej 190 w Łodzi pojawi się imponujące nowe BMW X7. W tych dniach będą mogli Państwo przekonać się, dlaczego największy SUV z rodziny samochodów z Monachium „definiuje progresywne wyczucie luksusu marki BMW”.

 

Największy w rodzinie.

Pomimo swoich ogromnych rozmiarów - 5151 mm długości, 2000 mm szerokości i 1805 mm wysokości - nowe BMW X7 charakteryzuje dość niskie spalanie w cyklu mieszanym 11,2-11,9 l/100 km. Takie wymiary pozwoliły umieścić dodatkowy trzeci rząd siedzeń, który umożliwia w pełni komfortowo podróżować nawet siedmiu osobom, a fenomenalny, szklany dach panoramiczny „Sky Lounge” przeniesie doświadczenie podróży w inny wymiar. 

Te i inne elementy wyposażenia takie jak: 22-calowe obręcze kół ze stopów lekkich, sportowy układ wydechowy M, adaptacyjne pneumatyczne zawieszenie obu osi, uchwyty na napoje z regulacją temperatury oraz 5-strefowa klimatyzacja automatyczna, sprawią że największy SUV w rodzinie, BMW X7 pozostanie w pamięci Twoich pasażerów na długo.

 

Dostępny tylko w Premium Arena.

Jako jedyny dealer w Łodzi, będziemy mogli zapewnić Państwu możliwość zamówienia na przyszły rok własnego nowego BMW X7. Jeżeli chcą Państwo już złożyć zamówienie, bądź dowiedzieć się więcej na temat powyższego wydarzenia, zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub do skorzystania z formularza.

 

 

BMW x7 1 BMW x7 2
BMW x7 3 BMW x7 4

Zapisz się do newslettera


Ochrona Państwa danych osobowych jest dla nas bardzo ważna, dlatego zobowiązujemy obchodzić się z podanymi informacjami zgodnie z przepisami prawa, zachowując ich poufność.

Informujemy, że wyrażając niniejsze zgody ma Pani/Pan prawo w dowolnym momencie je wycofać, kierując informację na adres e-mail: rodo@bednarek.com.pl. Jednocześnie informujemy, że do momentu wycofania zgody przetwarzanie danych będzie zgodne z prawem.

Administratorem danych osobowych jest Premium Arena JTB Sp. z o.o. Sp.k. z siedzibą w: Łodzi, ul. Rokicińska 190, 92-412 Łódź („Administrator”).

Administratorem danych osobowych jest Premium Arena JTB Sp. z o.o. Sp.k. z siedzibą w: Łodzi, ul. Rokicińska 190, 92-412 Łódź („Administrator”).

 1. Dane osobowe przetwarzane są w celu realizacji usługi na podstawie przepisu art. 6 ust. 1 lit. b) lub f) RODO oraz dostarczania Pani/Panu informacji o charakterze marketingowym, takich jak newsletter, oferta handlowa, umówienie jazdy testowej, zaproszenie na organizowany event, konkursy, badanie satysfakcji Klienta, na podstawie dobrowolnie wyrażonej przez Panią/Pana zgody. 
 2. Odbiorcami danych osobowych będą pracownicy i współpracownicy Administratora, spółki z grupy BMW, a także firmy świadczące na rzecz administratora usługi w obszarze IT, archiwizacji i niszczenia dokumentacji, a także wspierające procesy marketingowe.
 3. Administrator nie zamierza przekazywać dane do państwa trzeciego lub organizacji międzynarodowej. 
 4. Dane osobowe będą przetwarzane do momentu wniesienia sprzeciwu lub wycofania przez Panią/Pana zgody na przetwarzanie danych osobowych, a następnie przechowywane przez okres 10 lat po cofnięciu zgody lub realizacji usługi.
 5. Przysługuje Pani/Panu prawo do:

  • żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych,
  • cofnięcia zgody na przetwarzanie danych w dowolnym momencie; nie wpływa to na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem,
  • wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

 6. Podanie danych jest dobrowolne ale niezbędne w celu realizacji usługi i przekazywania Pani/Panu treści marketingowych;
 7. Pani/Pana dane osobowe nie będą wykorzystywane do profilowania, w tym do podejmowania zautomatyzowanych decyzji.
 8. Po zakończeniu przetwarzania Pani/Pana danych osobowych w pierwotnym celu, dane osobowe co do zasady będą przetwarzane wyłącznie w celu archiwizacyjnym.