Dealer BMW i MINI Premium Arena Łódź  | telefon 42 613 66 00

III Parada samochodów MINI podbiła Kalisz

Wyjątkowe, charakterystyczne i dające niezwykłą frajdę z jazdy - takie są samochody MINI. Nic dziwnego, że miłośników tej marki ciągle przybywa, czego dowodem jest trzecia edycja Parady MINI Premium Arena. Tym razem samochody MINI podbiły najstarsze polskie miasto - Kalisz. 

Wybór Kalisza na paradę nie był przypadkowy. To właśnie w tym mieście znajduje się autoryzowany serwis MINI Premium Arena, który znajduje się przy ulicy Wrocławskiej 50 A. Jest to równocześnie siedziba salonu BMW Premium Arena.

Na starcie tegorocznej parady stawiło się 18 załóg MINI z całej Polski. Zdecydowaną większość stanowiły modele MINI Hatch, ale nie zabrakło MINI Cabrio czy też zmodyfikowanych, tuningowanych MINI. Trasa tegorocznej parady była tak przygotowana, by jej uczestnicy mogli zobaczyć najlepsze strony Kalisza a także poznać nieco jego historię. Nasza parada zatrzymywała się na kaliskim Głównym Rynku a także przy Teatrze im. Wojciecha Bogusławskiego. Finałem tegorocznej parady było wspólne ognisko i zabawy integracyjne w Rezerwacie Archeologicznym Zawodzie, który znajduje się w najstarszej części miasta.

IMG 0742 IMG 0740
IMG 0771 IMG 0747
IMG 0773 IMG 0779
IMG 0784 IMG 0796
IMG 0808 IMG 0813
IMG 0844 IMG 0832

 

 

Zapisz się do newslettera


Ochrona Państwa danych osobowych jest dla nas bardzo ważna, dlatego zobowiązujemy obchodzić się z podanymi informacjami zgodnie z przepisami prawa, zachowując ich poufność.

Informujemy, że wyrażając niniejsze zgody ma Pani/Pan prawo w dowolnym momencie je wycofać, kierując informację na adres e-mail: rodo@bednarek.com.pl. Jednocześnie informujemy, że do momentu wycofania zgody przetwarzanie danych będzie zgodne z prawem.

Administratorem danych osobowych jest Premium Arena JTB Sp. z o.o. Sp.k. z siedzibą w: Łodzi, ul. Rokicińska 190, 92-412 Łódź („Administrator”).

Administratorem danych osobowych jest Premium Arena JTB Sp. z o.o. Sp.k. z siedzibą w: Łodzi, ul. Rokicińska 190, 92-412 Łódź („Administrator”).

 1. Dane osobowe przetwarzane są w celu realizacji usługi na podstawie przepisu art. 6 ust. 1 lit. b) lub f) RODO oraz dostarczania Pani/Panu informacji o charakterze marketingowym, takich jak newsletter, oferta handlowa, umówienie jazdy testowej, zaproszenie na organizowany event, konkursy, badanie satysfakcji Klienta, na podstawie dobrowolnie wyrażonej przez Panią/Pana zgody. 
 2. Odbiorcami danych osobowych będą pracownicy i współpracownicy Administratora, spółki z grupy BMW, a także firmy świadczące na rzecz administratora usługi w obszarze IT, archiwizacji i niszczenia dokumentacji, a także wspierające procesy marketingowe.
 3. Administrator nie zamierza przekazywać dane do państwa trzeciego lub organizacji międzynarodowej. 
 4. Dane osobowe będą przetwarzane do momentu wniesienia sprzeciwu lub wycofania przez Panią/Pana zgody na przetwarzanie danych osobowych, a następnie przechowywane przez okres 10 lat po cofnięciu zgody lub realizacji usługi.
 5. Przysługuje Pani/Panu prawo do:

  • żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych,
  • cofnięcia zgody na przetwarzanie danych w dowolnym momencie; nie wpływa to na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem,
  • wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

 6. Podanie danych jest dobrowolne ale niezbędne w celu realizacji usługi i przekazywania Pani/Panu treści marketingowych;
 7. Pani/Pana dane osobowe nie będą wykorzystywane do profilowania, w tym do podejmowania zautomatyzowanych decyzji.
 8. Po zakończeniu przetwarzania Pani/Pana danych osobowych w pierwotnym celu, dane osobowe co do zasady będą przetwarzane wyłącznie w celu archiwizacyjnym.