Dealer BMW i MINI Premium Arena Łódź  | telefon 42 613 66 00

Premiera BMW X5 i serii 8 w Premium Arena

Sobota była niezwykle wyjątkowa dla pasjonatów BMW w Łodzi. Właśnie na ten dzień zapowiedziano premiery dwóch długo wyczekiwanych, wyjątkowych nowych modeli BMW: serii 8 oraz X5. Zainteresowanie samochodami przeszło nasze wszelkie oczekiwania, przyciągając do naszego salonu niemal 200 osób!

Nowe BMW X5 jest już czwartą generacją, jak na razie największego samochodu klasy SAV w rodzinie BMW.  model demonstruje najmocniejszą do tej pory prezencję i nowoczesność. Wyznacza nową stylistykę X – solidną, klarowną i precyzyjną. Nowe wnętrze oferuje jeszcze więcej luksusu i intuicyjną obsługę. 

Podziwianie samochodu to jedno, a doświadczenie Radości z jazdy na własnej skórze to coś zupełnie innego. Podczas sobotniego wydarzenia odbywały się także jazdy testowe nowym BMW X5.

Drugi model, który miał swoją premierę tego dnia to BMW serii 8. "THE 8" bo tak tytułowany jest ten piękny samochód to powrót do gamy modelowej BMW po 30 latach. Dlatego też oprócz nowego BMW serii 8, w naszym salonie można było podziwiać także poprzednika sprzed prawie trzech dekad.

 Dziękujemy, że tak licznie odwiedziliście tego dnia nasz salon!  

 

SAM 8362 SAM 8368
SAM 8385 SAM 8419
SAM 8418 SAM 8413

Zapisz się do newslettera


Ochrona Państwa danych osobowych jest dla nas bardzo ważna, dlatego zobowiązujemy obchodzić się z podanymi informacjami zgodnie z przepisami prawa, zachowując ich poufność.

Informujemy, że wyrażając niniejsze zgody ma Pani/Pan prawo w dowolnym momencie je wycofać, kierując informację na adres e-mail: rodo@bednarek.com.pl. Jednocześnie informujemy, że do momentu wycofania zgody przetwarzanie danych będzie zgodne z prawem.

Administratorem danych osobowych jest Premium Arena JTB Sp. z o.o. Sp.k. z siedzibą w: Łodzi, ul. Rokicińska 190, 92-412 Łódź („Administrator”).

Administratorem danych osobowych jest Premium Arena JTB Sp. z o.o. Sp.k. z siedzibą w: Łodzi, ul. Rokicińska 190, 92-412 Łódź („Administrator”).

 1. Dane osobowe przetwarzane są w celu realizacji usługi na podstawie przepisu art. 6 ust. 1 lit. b) lub f) RODO oraz dostarczania Pani/Panu informacji o charakterze marketingowym, takich jak newsletter, oferta handlowa, umówienie jazdy testowej, zaproszenie na organizowany event, konkursy, badanie satysfakcji Klienta, na podstawie dobrowolnie wyrażonej przez Panią/Pana zgody. 
 2. Odbiorcami danych osobowych będą pracownicy i współpracownicy Administratora, spółki z grupy BMW, a także firmy świadczące na rzecz administratora usługi w obszarze IT, archiwizacji i niszczenia dokumentacji, a także wspierające procesy marketingowe.
 3. Administrator nie zamierza przekazywać dane do państwa trzeciego lub organizacji międzynarodowej. 
 4. Dane osobowe będą przetwarzane do momentu wniesienia sprzeciwu lub wycofania przez Panią/Pana zgody na przetwarzanie danych osobowych, a następnie przechowywane przez okres 10 lat po cofnięciu zgody lub realizacji usługi.
 5. Przysługuje Pani/Panu prawo do:

  • żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych,
  • cofnięcia zgody na przetwarzanie danych w dowolnym momencie; nie wpływa to na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem,
  • wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

 6. Podanie danych jest dobrowolne ale niezbędne w celu realizacji usługi i przekazywania Pani/Panu treści marketingowych;
 7. Pani/Pana dane osobowe nie będą wykorzystywane do profilowania, w tym do podejmowania zautomatyzowanych decyzji.
 8. Po zakończeniu przetwarzania Pani/Pana danych osobowych w pierwotnym celu, dane osobowe co do zasady będą przetwarzane wyłącznie w celu archiwizacyjnym.