Dealer BMW i MINI Premium Arena Łódź  | telefon 42 613 66 00

Premiera BMW serii 3 i Z4 w Premium Arena.

Wiele osób wyczekiwało od dawna na ten dzień. W sobotę 9 marca w naszym salonie Premium Arena w Łodzi, odbyła się premiera dwóch kultowych modeli BMW – BMW Z4 i BMW serii 3. Jak zwykle na tego typu eventach w naszym salonie nie zawiodła frekwencja i mimo soboty nowe modele w gamie modelowej BMW cieszyły się dużym zainteresowaniem.


Zaprezentowane nowe BMW serii 3 jest już 7 generacją tego genialnego modelu. W nowym wydaniu została zmieniona stylistyka nadwozia. Auto stało się większe względem poprzednika. Deska rozdzielcza dostała nowe życie m.in. w nowej serii 3 zamiast standardowych zegarów, pojawił się multimedialny ekran. Jako jedna z wielu opcji przy konfiguracji nowej „trójki” są światła laserowe, które jeszcze do ubiegłego roku były dostępne tylko w serii 7, a od końcówki roku w BMW X5.


Samo oglądanie samochodu nie daje możliwości poczucia jak to auto sprawuje się na drodze, dlatego żeby poczuć Radość z Jazdy podczas eventu były możliwe także jazdy testowe nową serią 3.


Po 3 latach przerwy do gamy modeli BMW wrócił roadster Z4, który w sobotę cieszył się równie dużym zainteresowaniem jak nowa seria 3. Jest to trzecia generacja tego modelu, która przeszła diametralną zamianę wizualną względem swojego poprzednika.

Jako, że event odbywał się dzień po Światowym Dniu Kobiet nie mogliśmy zapomnieć o atrakcjach dla Pań. Na każdą z kobiet odwiedzających nasz salon, czekał miły upominek. Panie z firmy Mary Kay chętnie udzielały porad. Dla najmłodszych przygotowaliśmy kącik zabaw, gdzie mogły m.in. ułożyć wielkie puzzle, gdy ich rodzice oglądali nowe modele BMW. Oczywiście nie zabrakło pysznej kawy od Coffe Runner.

Dziękujemy, że tak licznie odwiedziliście Nas podczas sobotniego eventu.

bmw premiera strona 1 bmw premiera strona 4
bmw premiera strona 3 bmw premiera strona 2

Zapisz się do newslettera


Ochrona Państwa danych osobowych jest dla nas bardzo ważna, dlatego zobowiązujemy obchodzić się z podanymi informacjami zgodnie z przepisami prawa, zachowując ich poufność.

Informujemy, że wyrażając niniejsze zgody ma Pani/Pan prawo w dowolnym momencie je wycofać, kierując informację na adres e-mail: rodo@bednarek.com.pl. Jednocześnie informujemy, że do momentu wycofania zgody przetwarzanie danych będzie zgodne z prawem.

Administratorem danych osobowych jest Premium Arena JTB Sp. z o.o. Sp.k. z siedzibą w: Łodzi, ul. Rokicińska 190, 92-412 Łódź („Administrator”).

Administratorem danych osobowych jest Premium Arena JTB Sp. z o.o. Sp.k. z siedzibą w: Łodzi, ul. Rokicińska 190, 92-412 Łódź („Administrator”).

 1. Dane osobowe przetwarzane są w celu realizacji usługi na podstawie przepisu art. 6 ust. 1 lit. b) lub f) RODO oraz dostarczania Pani/Panu informacji o charakterze marketingowym, takich jak newsletter, oferta handlowa, umówienie jazdy testowej, zaproszenie na organizowany event, konkursy, badanie satysfakcji Klienta, na podstawie dobrowolnie wyrażonej przez Panią/Pana zgody. 
 2. Odbiorcami danych osobowych będą pracownicy i współpracownicy Administratora, spółki z grupy BMW, a także firmy świadczące na rzecz administratora usługi w obszarze IT, archiwizacji i niszczenia dokumentacji, a także wspierające procesy marketingowe.
 3. Administrator nie zamierza przekazywać dane do państwa trzeciego lub organizacji międzynarodowej. 
 4. Dane osobowe będą przetwarzane do momentu wniesienia sprzeciwu lub wycofania przez Panią/Pana zgody na przetwarzanie danych osobowych, a następnie przechowywane przez okres 10 lat po cofnięciu zgody lub realizacji usługi.
 5. Przysługuje Pani/Panu prawo do:

  • żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych,
  • cofnięcia zgody na przetwarzanie danych w dowolnym momencie; nie wpływa to na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem,
  • wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

 6. Podanie danych jest dobrowolne ale niezbędne w celu realizacji usługi i przekazywania Pani/Panu treści marketingowych;
 7. Pani/Pana dane osobowe nie będą wykorzystywane do profilowania, w tym do podejmowania zautomatyzowanych decyzji.
 8. Po zakończeniu przetwarzania Pani/Pana danych osobowych w pierwotnym celu, dane osobowe co do zasady będą przetwarzane wyłącznie w celu archiwizacyjnym.