Szybki kontakt
tel 799 600 448 tel 799 600 448

Specjalista ds. Marketingu

mlodszy specjalista marketing

Miejsce pracy: Łódź

OPIS STANOWISKA:

  • Współtworzenie kampanii ATL oraz BTL.
  • Redagowanie tekstów reklamowych.
  • Aktualizacja i administracja stron www.
  • Współtworzenie strategii komunikacji i contentu w social mediach.
  • Organizacja eventów promocyjnych.
  • Opracowywanie koncepcji wizualnej i projektów graficznych zgodnie z identyfikacją wizualną firmy.
  • Tworzenie elementów graficznych na potrzeby strony internetowej, portali społecznościowych.
  • Dobieranie i modyfikacja zdjęć na potrzeby realizowanych projektów.
  • Tworzenie prostych filmów reklamowych.
  • Bieżący monitoring obowiązujących materiałów POS w salonach BMW i MINI.
  • Zamawianie materiałów firmowych.
  • Praca nad rozwojem procesów komunikacji marketingowej dealerstwa.

WYMAGANIA:

  • Wykształcenie kierunkowe.
  • Dobra znajomość branży i pasja związana z projektowaniem graficznym (mile widziane).
  • Podstawowa znajomość obsługi programów graficznych (np. Adobe Photoshop).
  • Umiejętność rejestracji oraz montażu prostych filmów.
  • Wysokie poczucie estetyki i dokładność.
  • Samodzielność i doskonała organizacja pracy własnej.
  • Komunikatywność, kreatywność, sumienność.
  • Umiejętność pracy w zespole.
  • Prawo jazdy kat. B.

WYBRANYM KANDYDATOM OFERUJEMY:

  • Umowę o pracę (od początku współpracy).
  • Zatrudnienie na pełen etat.
  • Ubezpieczenie grupowe na preferencyjnych warunkach.
  • Możliwość  zdobywania doświadczenia i poszerzania kompetencji w rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku - Dealer Roku 2019.
  • Praca z produktami marki premium.
Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV* wraz ze zdjęciem na adres rekrutacja@premiumarena.pl,  wpisując w temacie wiadomości nazwę stanowiska.
Uprzejmie informujemy, iż odpowiemy tylko na wybrane zgłoszenia.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacyjnych prowadzonych w przyszłości przez Premium Arena JTB Spółka z o.o. Sp. k. z siedzibą w Łodzi przy ul. Rokicińskiej 190”.

Informujemy, że wyrażając zgodę ma Pani/Pan prawo w dowolnym momencie ją wycofać, kierując informację na adres e-mail: zgoda@bednarek.com.pl. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie udzielenia zgody przed jej wycofaniem.

Administratorem danych osobowych jest Premium Arena JTB Spółka z o.o. Sp. k. z siedzibą w Łodzi przy ul. Rokicińskiej 190 („Administrator”):
1. Dane osobowe przetwarzane są w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji na podstawie zgody osoby, której dane dotyczą oraz na potrzeby podjęcia działań przed ewentualnym zawarciem umowy. Odbiorcą danych osobowych będą pracownicy i współpracownicy Administratora, a także firmy świadczące na rzecz Administratora usługi w zakresie IT, archiwizacji i niszczenia dokumentacji, a także wsparcia procesów rekrutacyjnych.
2. Administrator nie zamierza przekazywać danych do państwa trzeciego lub organizacji międzynarodowej.
3. Dane osobowe będą przechowywane przez 6 miesięcy od zakończenia procesu rekrutacyjnego, a w przypadku udzielenia zgody na udział w przyszłych procesach rekrutacyjnych - do dwóch lat od momentu ich przesłania do Administratora.
4. Przysługuje Pani/Panu prawo do:
• żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych,
• cofnięcia zgody na przetwarzanie danych w dowolnym momencie; nie wpływa to na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem
• wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.
5. Podanie danych jest dobrowolne, lecz niezbędne w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji.
6. Pani/Pana dane osobowe nie będą wykorzystywane do podejmowania zautomatyzowanych decyzji.
7. Po zakończeniu przetwarzania Pani/Pana danych osobowych w pierwotnym celu, dane nie będą przetwarzane w żadnym innym celu.

Administratorem danych osobowych jest Premium Arena JTB Sp. z o.o. z siedzibą w Łodzi, ul. Rokicińska 190, 92-412 Łódź („Administrator”).

  1.  Dane osobowe przetwarzane są w celu:
    • realizacji usługi na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b) RODO,
    • prowadzenia korespondencji z nadawcami i odbiorcami wiadomości e-mail na podstawie art. 6 ust 1 f RODO,
    • dostarczania informacji o charakterze marketingowym, takich jak newsletter, oferta handlowa, umówienie jazdy testowej, zaproszenie na organizowany event, organizacja konkursu, badanie satysfakcji Klienta, na podstawie dobrowolnie wyrażonej przez Panią/Pana zgody (art. 6 ust. 1 a RODO).
  2. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne w celu realizacji usługi. W zakresie marketingowym podanie danych jest dobrowolne.
  3. Dane osobowe będą przetwarzane do momentu wniesienia sprzeciwu, wycofania przez Panią/Pana zgody na przetwarzanie danych osobowych lub zakończenia realizacji umowy, a następnie do czasu upływu okresów przedawnienia ewentualnych roszczeń wynikających z takiego przetwarzania (nie dłużej niż przez okres 10 lat).
  4. Odbiorcami danych osobowych będą pracownicy i współpracownicy Administratora, spółki z grupy BMW, a także firmy świadczące na rzecz administratora i na jego polecenie usługi (w obszarze IT, archiwizacji i niszczenia dokumentacji, a także wspierające procesy marketingowe i analityczne) oraz inni uprawnieni do tego Administratorzy.
  5. Administrator nie zamierza przekazywać danych do państwa trzeciego lub organizacji międzynarodowej.
  6. Pani/Pana dane osobowe nie będą wykorzystywane do profilowania, w tym do podejmowania zautomatyzowanych decyzji.
  7. Po zakończeniu przetwarzania Pani/Pana danych osobowych w pierwotnym celu, dane osobowe co do zasady będą przetwarzane wyłącznie w celu archiwizacyjnym.
  8. Przysługuje Pani/Panu prawo do