Usługi finansowe BMW i MINI

Żeby jazda naszymi BMW i MINI była jak najbardziej przyjemna i bezproblemowa, przygotowaliśmy dla Państwa innowacyjne produkty leasingowe, ubezpieczenia oraz finansowania. Zapewniamy zarówno bezpieczeństwo jak i wygodę świadczenia tych usług, a wszytko to w ramach jednego „pakietu”. Nasze usługi finansowe zaspakajają wszystkie potrzeby motoryzacyjne poczynając od jazdy próbnej, a na rozwiązaniach finansowych kończąc.

BMW Comfort Lease.

BMW Comfort Lease jest wyjątkową ofertą w gamie produktów BMW Financial Services Polska. Przeznaczony jest on przede wszystkim dla przedsiębiorców świadomie decydujących o własnych potrzebach, znających swoje indywidualne preferencje, ceniących sobie wygodę, niezawodność i bezpieczeństwo oferowanych im rozwiązań.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Kredyt.

Jeśli są Państwo zainteresowani rozłożeniem płatności za zakupiony samochód w czasie, proponujemy BMW Kredyt. Korzystne warunki finansowe, proste procedury oraz krótki czas uzyskania kredytu to tylko niektóre z jego cech. Szerokie możliwości kształtowania okresu umowy oraz poziomu wkładu własnego pozwolą nam przygotować kredyt w pełni dopasowany do Państwa oczekiwań. 

ZAPYTAJ O KALKULACJĘ

Kredyt z niską ratą.

Dzięki unikalnej konstrukcji harmonogramu spłaty BMW Kredyt Niska Rata, opartej na możliwości pozostawienia części kapitału na koniec trwania umowy kredytowej (ostatnia rata tzw. balonowa), mogą Państwo cieszyć się miesięcznymi ratami nieporównywalnie niskimi w stosunku do standardowych rozwiązań kredytowych. Zwiększona ostatnia rata i tym samym mniejsza wartość finansowania spłacana w miesięcznych ratach pozwoli cieszyć się wyjątkowym samochodem przy jeszcze niższym miesięcznym obciążeniu finansowym.

ZAPYTAJ O KALKULACJĘ

Ubezpieczenia.

Nasze ubezpieczenie daje Ci gwarancję, że w razie potrzeby pojazd zostanie naprawiony w autoryzowanym serwisie, wyłącznie z użyciem oryginalnych części zamiennych BMW. 

Gama produktów ubezpieczeniowych BMW:

 • BMW Ubezpieczenia – produkt ubezpieczeniowy dla samochodów nowych oraz używanych BMW,
 • BMW Ubezpieczenia Motocykle – produkt ubezpieczeniowy dla nowych oraz używanych motocykli BMW,
 • Program BMW – Inne Marki (ubezpieczenia dla pojazdów innych marek sprzedawanych przez Dealerów BMW),
 • GAP (Guaranteed Asset Protection) – ubezpieczenie na wypadek straty finansowej poniesionej z powodu kradzieży lub całkowitego zniszczenia pojazdu,
 • Ubezpieczenie Ochrona Prawna,
 • Ubezpieczenie Informacja Prawna,
 • Ubezpieczenie samochodów indywidualnie importowanych.

 

 

Zapraszamy do kontaktu

Klaudia Kaszycka
Doradca ds. Finansowania i Ubezpieczeń
Monika Krawczyk
Doradca ds. Finansowania i Ubezpieczeń

Zapisz się do newslettera


Ochrona Państwa danych osobowych jest dla nas bardzo ważna, dlatego zobowiązujemy obchodzić się z podanymi informacjami zgodnie z przepisami prawa, zachowując ich poufność.

Informujemy, że wyrażając niniejsze zgody ma Pani/Pan prawo w dowolnym momencie je wycofać, kierując informację na adres e-mail: marketing@premiumarena.pl. Jednocześnie informujemy, że do momentu wycofania zgody przetwarzanie danych będzie zgodne z prawem.

Administratorem danych osobowych jest Premium Arena JTB Sp. z o.o. Sp.k. z siedzibą w: Łodzi, ul. Rokicińska 190, 92-412 Łódź („Administrator”).

Administratorem danych osobowych jest Premium Arena JTB Sp. z o.o. Sp.k. z siedzibą w: Łodzi, ul. Rokicińska 190, 92-412 Łódź („Administrator”).

 1. Dane osobowe przetwarzane są w celu realizacji usługi na podstawie przepisu art. 6 ust. 1 lit. b) lub f) RODO oraz dostarczania Pani/Panu informacji o charakterze marketingowym, takich jak newsletter, oferta handlowa, umówienie jazdy testowej, zaproszenie na organizowany event, konkursy, badanie satysfakcji Klienta, na podstawie dobrowolnie wyrażonej przez Panią/Pana zgody. 
 2. Odbiorcami danych osobowych będą pracownicy i współpracownicy Administratora, spółki z grupy BMW, a także firmy świadczące na rzecz administratora usługi w obszarze IT, archiwizacji i niszczenia dokumentacji, a także wspierające procesy marketingowe.
 3. Administrator nie zamierza przekazywać dane do państwa trzeciego lub organizacji międzynarodowej. 
 4. Dane osobowe będą przetwarzane do momentu wniesienia sprzeciwu lub wycofania przez Panią/Pana zgody na przetwarzanie danych osobowych, a następnie przechowywane przez okres 10 lat po cofnięciu zgody lub realizacji usługi.
 5. Przysługuje Pani/Panu prawo do:

  • żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych,
  • cofnięcia zgody na przetwarzanie danych w dowolnym momencie; nie wpływa to na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem,
  • wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

 6. Podanie danych jest dobrowolne ale niezbędne w celu realizacji usługi i przekazywania Pani/Panu treści marketingowych;
 7. Pani/Pana dane osobowe nie będą wykorzystywane do profilowania, w tym do podejmowania zautomatyzowanych decyzji.
 8. Po zakończeniu przetwarzania Pani/Pana danych osobowych w pierwotnym celu, dane osobowe co do zasady będą przetwarzane wyłącznie w celu archiwizacyjnym.