Pakiet Naprawczy BRI

Nasz Pakiet Naprawczy BMW (BRI) pomoże Ci uniknąć nieprzewidzianych wydatków. Za niewielką opłatą uzyskujesz prawo do usuwania usterek, które wystąpią w samochodzie po dacie zakończenia standardowej gwarancji, przez okres od jednego do czterech dodatkowych lat. Dzięki temu nie musisz się martwić o koszty serwisu aż do 6 lat lub 200.000 km (w zależności, który warunek będzie osiągnięty pierwszy). Pakiet Naprawczy BMW (BRI) w każdej chwili zapewnia Twojemu BMW korzyści związane z wykonywaniem napraw przez wysoko wykwalifikowanych profesjonalistów oraz gwarantuje maksymalne bezpieczeństwo poprzez użycie Oryginalnych Części BMW. W przypadku sprzedaży pojazdu BMW posiadającego Pakiet Naprawczy BMW (BRI) uprawnienia z niego wynikające przekazywane są na kolejnego właściciela samochodu, dodając tym samym dodatkową wartość przy odsprzedaży.

RADOŚĆ ZNA WARTOŚĆ DOBREGO POMYSŁU.

Nasz Pakiet Naprawczy BMW dostępny jest dla każdego samochodu BMW* posiadającego ważny pakiet serwisowy. W ramach Pakietu Naprawczego BMW wykonywane są naprawy usterek wykraczających poza okres standardowej gwarancji, tak często, jak to jest niezbędne, w ramach zawartego w umowie limitu czasu lub kilometrów, u każdego uczestniczącego w programie Dealera BMW, przedstawicielstwa BMW lub w autoryzowanym serwisie BMW w kraju oraz za granicą.

 

* Pakiet Naprawczy BMW (BRI) może zostać zakupiony jedynie w trakcie trwania 2-letniej gwarancji fabrycznej. Rozszerzenie pakietów Pakietu Naprawczego BMW jest natomiast możliwe w trakcie ważności tego pakietu.

**Pakiet Naprawczy BMW nie obejmuje normalnego zużycia podzespołów pojazdu związanych ze starzeniem się pojazdu oraz jego przebiegiem, takich jak:
- Uszkodzeń lakieru, osłon, paneli, elementów szklanych oraz korozji powierzchniowej takich elementów jak układ wydechowy, elementy zawieszenia, układu hamulcowego itp.
- Wytarcia, odkształcenia, naturalnego odbarwienia, zmiany faktury tapicerki i elementów wewnętrznego wyposażenia samochodu itp.,
- Normalnego zużycia akumulatorów rozruchowych,
- Głośności (np. zmniejszenie komfortu poprzez wiatr, piski i grzechotanie), która nie jest spowodowana bezpośrednio uszkodzoną częścią,
- Opon oraz wyważania i uszkodzeń kół,
- Występowania nieprzyjemnych zapachów, Pakiet Naprawczy BMW nie obejmuje również:
- Naprawy uszkodzeń powstałych na skutek użytkowania pojazdu w sposób niezgodny z Instrukcją Obsługi pojazdu oraz wypadków losowych (kolizje drogowe, pożar, kradzież, włamanie, itp.) oraz uszkodzeń za które odpowiedzialny jest użytkownik pojazdu (np. uszkodzenia silnika z powodu braku oleju, usterek spowodowanych niewłaściwym paliwem oraz zanieczyszczeniami w układzie paliwa oraz uczestnictwa w wyścigach),
- Kosztów standardowej obsługi przeprowadzanej przez Dealera BMW, czynności regulacyjnych i programowania sterowników wykonywanych zgodnie z Systemem Przeglądów Technicznych producenta pojazdu, jak również kosztów materiałów eksploatacyjnych,
- Naprawy akcesoriów niezamontowanych fabrycznie.
Klient nabywając Pakiet Naprawczy BMW uzyskuje prawo do określonych napraw objętych pakietem wyłącznie w okresie po wygaśnięciu gwarancji udzielonej na pojazd. Pakiet nie przewiduje wymiany pojazdu na nowy. Warunki świadczenia usług BMW Mobile Care, wszystkie warunki gwarancji i rękojmi (w tym wyłączenia gwarancji i rękojmi) uzgodnione w momencie nabycia pojazdu pozostają niezmienione do końca okresu ich ważności. Pakiet Repair Inclusive określany jako Pakiet Naprawczy BMW nie jest gwarancją w rozumieniu kodeksu cywilnego.

Zapisz się do newslettera