Dealer BMW i MINI Premium Arena Łódź  | telefon 42 613 66 00

BMW i MINI Premium Arena – Radość z każdej chwili.

BMW i MINI od lat wyznacza nowe szlaki w świecie motoryzacji. Każdy kolejny model stanowi przemyślaną wizję, która przybliża nas do przyszłości, zachowując jednocześnie typowe cechy marki w swoich nowych interpretacjach.

BMW i MINI Premium Arena to miejsce wysokich standardów. Oddając obiekt do użytku, pragnęliśmy, aby nasi Klienci mogli poznawać samochody w otoczeniu, które jest bezpośrednim nośnikiem wartości takich jak tradycja, nowoczesność, prestiż i emocje. Zależało nam na stworzeniu miejsca wyjątkowego, w którym zakup samochodu nowego czy używanego będzie przyjemnością godną klasy Premium.

Dzięki połączeniu naszej pasji i wizji architektów ze standardami marek BMW i MINI powstał wyjątkowy, dwukondygnacyjny salon oraz szczególny podziemny parking, na którym nowe pojazdy oczekują na swoich właścicieli. Główna ekspozycja salonu BMW przypomina drogę, na której zaparkowały samochody. Układ ten pozwala w przyjaznych warunkach i w towarzystwie wykwalifikowanego personelu dokładnie obejrzeć każdy prezentowany model. Wyśmienita kawa
w naszej kawiarni, porady i wiedza doradców z pewnością uprzyjemnią pobyt w niepowtarzalnym świecie BMW i MINI Premium Arena, który dla Państwa stworzyliśmy.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom rozwijającego się rynku samochodów elektrycznych, od 2016 roku jesteśmy również agentem linii samochodów BMW i. Mobilność elektryczna stanowi ważny element przyszłości motoryzacji. BMW i to wizjonerskie pojazdy, które otwierają nowy rozdział w historii. Dzięki dołączeniu tych wyjątkowych pojazdów do szerokiej oferty Premium Arena, jesteśmy częścią narodzin nowych motoryzacyjnych trendów. 

Premium Arena to również pierwszy w Łodzi i regionie autoryzowany salon i serwis samochodów marki MINI. Czarny, ascetyczny, przeszklony sześcian stanowi idealne tło dla tych oryginalnych samochodów. Dodatkowo jest to idealne miejsce do zaprezentowania wspaniałych akcesoriów
i niepowtarzalnego lifestyle'u MINI, które utwierdza w przekonaniu, że MINI to nie tylko samochód – to także styl życia. Cieszymy się, że nasi Klienci poznają z bliska wymarzone modele i mogą testować je osobiście - a jazda próbna MINI to niepowtarzalne przeżycie.

W salonie Premium Arena pojazdy eksponowane są na dwóch kondygnacjach. Na piętrze prowadzimy sprzedaż samochodów używanych, w tym również aut w programie BMW Premium Selection. Program ten oferuje samochody używane w doskonałym stanie technicznym objęte fabrycznym programem serwisowym i gwarancyjnym BMW. 

Historia Firmy

Salon BMW i MINI Premium Arena należy do Grupy Dealerskiej Bednarek, która związana jest z branżą motoryzacyjną od 1992 roku.
Obecnie, mając ponad 20-letnie doświadczenie w branży, jesteśmy dumni, że możemy oferować produkty i usługi autoryzowane przez uznane marki, takie jak: BMW, MINI, ŠKODA, SEAT, Volkswagen Samochody Osobowe oraz Volkswagen Samochody Użytkowe.

Salony i autoryzowane stacje serwisowe Grupy Bednarek zlokalizowane są pod następującymi adresami:

• BMW, MINI - Łódź, ul. Rokicińska 190, www.premiumarena.pl
• ŠKODA - Dobroń, ul. Wrocławska 18, www skoda-dobron.pl
• ŠKODA, SEAT, VW - Łódź, ul. Szczecińska 36/38A, www.bednarek.com.pl

Mając świadomość jak trudno dziś o pełne zadowolenie i zaufanie Klientów, przykładamy szczególną wagę do kompetencji naszych pracowników oraz do profesjonalizmu i najwyższej jakości świadczonych usług. Nasi Klienci zawsze mogą liczyć na pełne zaangażowanie oraz otwartość na każdą troskę i potrzebę. Dokładamy wszelkich starań, aby marka Bednarek i Premium Arena była zawsze kojarzona z rzetelnością, pasją oraz profesjonalizmem.

Serdecznie zapraszamy!

Zapisz się do newslettera


Ochrona Państwa danych osobowych jest dla nas bardzo ważna, dlatego zobowiązujemy obchodzić się z podanymi informacjami zgodnie z przepisami prawa, zachowując ich poufność.

Informujemy, że wyrażając niniejsze zgody ma Pani/Pan prawo w dowolnym momencie je wycofać, kierując informację na adres e-mail: rodo@bednarek.com.pl. Jednocześnie informujemy, że do momentu wycofania zgody przetwarzanie danych będzie zgodne z prawem.

Administratorem danych osobowych jest Premium Arena JTB Sp. z o.o. Sp.k. z siedzibą w: Łodzi, ul. Rokicińska 190, 92-412 Łódź („Administrator”).

Administratorem danych osobowych jest Premium Arena JTB Sp. z o.o. Sp.k. z siedzibą w: Łodzi, ul. Rokicińska 190, 92-412 Łódź („Administrator”).

 1. Dane osobowe przetwarzane są w celu realizacji usługi na podstawie przepisu art. 6 ust. 1 lit. b) lub f) RODO oraz dostarczania Pani/Panu informacji o charakterze marketingowym, takich jak newsletter, oferta handlowa, umówienie jazdy testowej, zaproszenie na organizowany event, konkursy, badanie satysfakcji Klienta, na podstawie dobrowolnie wyrażonej przez Panią/Pana zgody. 
 2. Odbiorcami danych osobowych będą pracownicy i współpracownicy Administratora, spółki z grupy BMW, a także firmy świadczące na rzecz administratora usługi w obszarze IT, archiwizacji i niszczenia dokumentacji, a także wspierające procesy marketingowe.
 3. Administrator nie zamierza przekazywać dane do państwa trzeciego lub organizacji międzynarodowej. 
 4. Dane osobowe będą przetwarzane do momentu wniesienia sprzeciwu lub wycofania przez Panią/Pana zgody na przetwarzanie danych osobowych, a następnie przechowywane przez okres 10 lat po cofnięciu zgody lub realizacji usługi.
 5. Przysługuje Pani/Panu prawo do:

  • żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych,
  • cofnięcia zgody na przetwarzanie danych w dowolnym momencie; nie wpływa to na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem,
  • wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

 6. Podanie danych jest dobrowolne ale niezbędne w celu realizacji usługi i przekazywania Pani/Panu treści marketingowych;
 7. Pani/Pana dane osobowe nie będą wykorzystywane do profilowania, w tym do podejmowania zautomatyzowanych decyzji.
 8. Po zakończeniu przetwarzania Pani/Pana danych osobowych w pierwotnym celu, dane osobowe co do zasady będą przetwarzane wyłącznie w celu archiwizacyjnym.