Oferta sezonowa

Przegląd BMW.
Perfekcyjna usługa przed dłuższą podróżą.

Warto sprawdzić sprawność swojego BMW. Idealnym rozwiązaniem jest przegląd zimowy BMW. Dysponujemy wykwalifikowanym zespołem serwisowym, którego zadaniem jest zapewnienie użytkownikowi bezpiecznej i niezawodnej jazdy.
Przegląd BMW obejmuje:
- kontrolę układu hamulcowego
- sprawdzenie poziomów płynu hydraulicznego
- kontrolę uszkodzeń karoserii
- kontrolę pasków układu napędowego pod kątem zużycia i napięcia
- kontrolę stanu kół i opon
- kontrolę oświetlenia
- sprawdzenie układu klimatyzacji/ogrzewania
Cena od: 99 zł*
*Dodatkowe czynności serwisowe, materiały, płyny i części eksploatacyjne mogą podlegać osobnej opłacie.

Serwis olejowy BMW.

Serwis olejowy BMW to coś więcej niż tylko wymiana oleju. Przeprowadzamy kompleksowy serwis olejowy dostosowany do potrzeb Twojego auta, aby zapewnić długi okres eksploatacji silnika.

Serwis olejowy BMW obejmuje:
- Wymianę oleju silnikowego na oryginalny olej silnikowy
BMW wraz z utylizacją zużytego oleju.
- Wymianę filtra oleju.
- Kasowanie komunikatów serwisowych zgodnie
ze specyfikacją fabryczną.
- Robociznę i materiały.

CENY:

BMW (E87) 118d – 749 zł*
BMW (E90) 320d – 749 zł*
BMW (E60) 520d – 749 zł*

*Dodatkowe czynności serwisowe, materiały i części eksploatacyjne mogą podlegać osobnej opłacie.

Szybka wymiana kół i opon z wyważaniem kół oraz profesjonalnym ręcznym myciem kół.

Do dyspozycji naszych Klientów jest 5 stanowisk serwisowych obsługujących samochody. Dzięki temu wymiana kół czy opon jest szybka i sprawna.

Sprawdź nasz cennik.

Pakiet Naprawczy BMW.

Nasz Pakiet Naprawczy BMW (BRI) pomoże Ci uniknąć nieprzewidzianych wydatków. Za niewielką opłatą uzyskujesz prawo do usuwania usterek, które wystąpią w samochodzie po dacie zakończenia standardowej gwarancji, przez okres od jednego do czterech dodatkowych lat.

Dzięki temu nie musisz się martwić o koszty serwisu aż do 6 lat lub 200.000 km (w zależności, który warunek będzie osiągnięty pierwszy).

Pakiet Naprawczy BMW (BRI) w każdej chwili zapewnia Twojemu BMW korzyści związane z wykonywaniem napraw przez wysoko wykwalifikowanych profesjonalistów oraz gwarantuje maksymalne bezpieczeństwo poprzez użycie Oryginalnych Części BMW. Zapytaj o szczegóły naszego Doradcę i zobacz jak w prosty sposób można sprawić, aby radość trwała dłużej.

Cena np. do BMW 116i (F20) na 3 lata / 200 000 km: od 1343 zł
Cena np. do BMW 320i (F30) na 3 lata/ 200 000 km: od 1410 zł
Cena np. do BMW 520i (F10) na 3 lata / 200 000 km: od 1477 zł

IDEALNE ROZPOCZĘCIE WIOSNY.

Przegląd  MINI sprawi, że Twoje MINI wyruszy na podbój wiosennych miesięcy w czystym i bezpiecznym stanie: sprawdzimy wszystkie zużywające się części i płyny.
Zakres usług:
- Kontrola układu hamulcowego.
- Sprawdzenie poziomów płynów.
- Kontrola uszkodzeń nadwozia.
- Kontrola pasków napędowych.
- Kontrola stanu kół i opon.
- Kontrola układu oświetlenia.

Cena od: 99 zł*
Dodatkowe czynności serwisowe, materiały i części eksploatacyjne mogą podlegać opłacie.

KONTROLA OLEJU SILNIKOWEGO.

Przeprowadzana w ramach serwisu MINI kontrola oleju silnikowego* jest usługą kompleksową. W jej zakres wchodzi także sprawdzenie ogólnego stanu samochodu, w tym hamulców i opon. Przy wymianie wykorzystuje się olej silnikowy specjalnie dostosowany do potrzeb MINI, aby zapewnić długi okres eksploatacji silnika.
Serwis olejowy MINI obejmuje:
- Wymianę oleju (w tym utylizację zużytego oleju silnikowego).
- Wymianę filtra oleju.
- Kasowanie komunikatów serwisowych zgodnie ze specyfikacją fabryczną.
- Robociznę i materiały.
Cena, np. dla MINI COOPER D (R60, wysokoprężny) 500 zł*

*Specjalne czynności regulacyjne i płyny mogą podlegać dodatkowej opłacie.

Zapisz się do newslettera


Ochrona Państwa danych osobowych jest dla nas bardzo ważna, dlatego zobowiązujemy obchodzić się z podanymi informacjami zgodnie z przepisami prawa, zachowując ich poufność.

Informujemy, że wyrażając niniejsze zgody ma Pani/Pan prawo w dowolnym momencie je wycofać, kierując informację na adres e-mail: marketing@premiumarena.pl. Jednocześnie informujemy, że do momentu wycofania zgody przetwarzanie danych będzie zgodne z prawem.

Administratorem danych osobowych jest Premium Arena JTB Sp. z o.o. Sp.k. z siedzibą w: Łodzi, ul. Rokicińska 190, 92-412 Łódź („Administrator”).

Administratorem danych osobowych jest Premium Arena JTB Sp. z o.o. Sp.k. z siedzibą w: Łodzi, ul. Rokicińska 190, 92-412 Łódź („Administrator”).

 1. Dane osobowe przetwarzane są w celu realizacji usługi na podstawie przepisu art. 6 ust. 1 lit. b) lub f) RODO oraz dostarczania Pani/Panu informacji o charakterze marketingowym, takich jak newsletter, oferta handlowa, umówienie jazdy testowej, zaproszenie na organizowany event, konkursy, badanie satysfakcji Klienta, na podstawie dobrowolnie wyrażonej przez Panią/Pana zgody. 
 2. Odbiorcami danych osobowych będą pracownicy i współpracownicy Administratora, spółki z grupy BMW, a także firmy świadczące na rzecz administratora usługi w obszarze IT, archiwizacji i niszczenia dokumentacji, a także wspierające procesy marketingowe.
 3. Administrator nie zamierza przekazywać dane do państwa trzeciego lub organizacji międzynarodowej. 
 4. Dane osobowe będą przetwarzane do momentu wniesienia sprzeciwu lub wycofania przez Panią/Pana zgody na przetwarzanie danych osobowych, a następnie przechowywane przez okres 10 lat po cofnięciu zgody lub realizacji usługi.
 5. Przysługuje Pani/Panu prawo do:

  • żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych,
  • cofnięcia zgody na przetwarzanie danych w dowolnym momencie; nie wpływa to na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem,
  • wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

 6. Podanie danych jest dobrowolne ale niezbędne w celu realizacji usługi i przekazywania Pani/Panu treści marketingowych;
 7. Pani/Pana dane osobowe nie będą wykorzystywane do profilowania, w tym do podejmowania zautomatyzowanych decyzji.
 8. Po zakończeniu przetwarzania Pani/Pana danych osobowych w pierwotnym celu, dane osobowe co do zasady będą przetwarzane wyłącznie w celu archiwizacyjnym.