Lifestyle

BMW to nie tylko samochód - BMW to styl życia.
Dzięki bogatej ofercie produktów BMW Lifestyle możesz cieszyć się nim również wtedy, kiedy nie siedzisz za kierownicą swojego auta. Czy to w czasie wolnym, w pracy, w podróży czy przy uprawianiu sportu - oferujemy wiele wysokiej jakości produktów na każdą okazję.

Zapytaj o dostępność produktu ON-LINE.

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Premium Arena JTB sp. z o.o. Sp.k. z siedzibą w Łodzi (92-412) przy ul. Rokicińskiej 190, który przetwarza Pani/Pana dane osobowe w celu przesłania zapytania o dostępność produktów on-line oraz udzielenia odpowiedzi. W zależności od dobrowolnie wyrażonej zgody, Pani/Pana dane mogą być przetwarzane w celach marketingowych lub/i w celu wykonywania marketingu bezpośredniego z wykorzystaniem adresu e-mail oraz nr telefonu. Podanie danych jest dobrowolne, przysługuje Pani/Panu prawo wglądu do treści danych oraz ich poprawiania.

Zobacz broszurę

WRZUĆ WŁAŚCIWY BIEG. Z MINI LIFESTYLE.

Więcej przyjemności każdego dnia dostarczą Ci  rozmaite akcesoria, takie jak ubrania, torby, rowery, a nawet modele samochodów, w indywidualnym stylu MINI. Pokaż swoje przywiązanie do marki dzięki nowoczesnej kolekcji MINI Lifestyle.

Zobacz broszurę

Zapraszamy do kontaktu

Anna Zasiadczyk
Doradca ds. Sprzedaży Części i Akcesoriów
Adrian Listopad
Doradca ds. Sprzedaży Części i Akcesoriów

Zapisz się do newslettera